2777
2789
عنوان

لكه بيني

86 بازدید | 6 پست

سلام دوستان روزتون بخير

من ماه گذشته اقدام داشتم و امروز ١٢ پريودمه

پياده روي ميكنم يك روز درميون..از ١٠ پريود لكه بينيم شروع شده

البته قرص متفورمين و پودر اينوفوليك استفاده ميكنم و دوفاستون از ١٥ پريود بايد بخورم

دليلشو ميدونيد چرا لك ميبينم؟كسي بوده اين شرايط رو داشته باشه؟

من موقع اقدامم بین هفده تا نوزده پری لکه قهوه ای میدیدم و روز بیست و شش دوره ام ی لکه خون شفاف دیدم باردار بودم.ایشالا این ماه باردار میشی😍🙏💖

صحبت ماندن یک عمر بماند به کنار...قدر نوشیدن یک چای بمانی کافیست...عشق شاید اشتباهی بین ما باشد ولی ، گاه گاهی حال ما را اشتباهی خوب کن💕💕💕💕
من موقع اقدامم بین هفده تا نوزده پری لکه قهوه ای میدیدم و روز بیست و شش دوره ام ی لکه خون شفاف دیدم ...

اخه من ماه قبل اقدام كردم كه پريود شدم و اين ماه هنوز نتونستم اقدامي داشته باشم چون لك ميبينم..روز ٧ پريود هم دكتر برام سونو انجام داد نگفت باردارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه من ماه قبل اقدام كردم كه پريود شدم و اين ماه هنوز نتونستم اقدامي داشته باشم چون لك ميبينم..روز ٧ ...

باردار ک نیستی گفتم این ماه ایشالا بارداری بخاطر کیست هست 

صحبت ماندن یک عمر بماند به کنار...قدر نوشیدن یک چای بمانی کافیست...عشق شاید اشتباهی بین ما باشد ولی ، گاه گاهی حال ما را اشتباهی خوب کن💕💕💕💕
يعني نشد من يه بار تاپيك بزنم و كسي بياد نظر بده😑

فقط تاپیکای عکس و خانواده شوهر و این چیزا ک جذابیت داره واسشون میان چون بیشترم ازدواج نکردن اطلاعی ندارن.این لکه بینیت بخاطر کیست هست دوفاستونم پریودیتو منظم میکنه و لکه بینیت از بین میره و رحمت اماده باروری میشه نگران نباش منم همینطوری بودمدپیگیر باش تا زودتر جواب بگیری ایشالا