2737
2734

بهم گفت منو تو اصلا با هم رفيق نيستيم فقط زن و شوهريم

و بهم گفت تو بدي 

من خيلي ناراحت شدم باهاش هم بحث كردم بالشتس هم از اتاقم انداختم بيرون اونم شب تو سالن خوابيد ولي چند بار اومد ازم عذر خواست 

گفتم ازت خيلي ناراحتم دوستان شما بوديد چكار ميكرديد؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بالش پرت کردن افتضاح ترین واکنشی بود ک میشد داشته باشی ک داشتی. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731
2738

خب باید رفیق باشید 

که اگه جنایت هم گرد به اولین نفری که میشه شما باشی 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

منم همین حس رو تو زندگیم دارم

اصلا بینمون صمیمیتی نیست متاسفانه

حالا چرا گارد کرفتی؟

خوب حرف نزنه؟

با برخوردی ک کردی مطمئنا اون درست گفته ب حای اینکه دنبال راه حل باشی

_۰__۰_ برا پسرم دعا کنید خوب بشه. ممنونم

😑😑😑منو همسرم رو درواسی نداریم باهم دیشب یه جروبحث کوچیک شد جواب زنگ و پیامامو نداد پیام داد خداروشکر مردی!اونم فحش داد اروم شد اشتی کردیم!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
2706