2737
2734
عنوان

توروخدا از سیرجانی ها وکرمانی ها تقاضا دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 148 بازدید | 26 پست
چه ربطی به ادم خوارداره عزیزدلم؟؟ ما مشکل اصلیمون الام کروناست  من از اون دسته ادمایی که امدن ...

شما میگی منو نخورین منم گفتم آدم خوار نیستیم

یه کم تو پیامامون حداقل پیام اول که کسی توهینی نکرده مودبانه تر حرف بزنیم چیزی نمیشه هاااا

چه ربطی به ادم خوارداره عزیزدلم؟؟ ما مشکل اصلیمون الام کروناست  من از اون دسته ادمایی که امدن ...

عزیز شما تابستون رفتن بافت

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والله گفتن قراره دوهفته تعطیل بشه خواهشا بمونید خونه هاتون❤️بندرعباس ساحل هترو خاموشی زدن وتعطیل کرد ...

حالا شمام نگران نباش قراره محدودیت تردد بذارن پلاک غیر بومی راه نمیدن من باردارم میخواستم برم پیش مامانم ک بندره دیگه نمیتونم برم 

گرچه تو سیرجانم پلاک بندر کم نیست الان 

وا مگ کسی میاد بندر؟ کرمان ک وحشتناک شده اوضاعش 

بله پلاکای سیرجان..... روی ماشینشونم باربند بستن وسیله هاشونم روش😂😂بخدامیان تو پارک میشینن چایی خوردن چون من توی یا شهر بین راهی گاهی میام میبینم. 

زندگی من شوهرم وپسرم😍😍
2728

بابای من شبا یه ساعت میرن پیاده روی بخاطر دیابت بعد وضعیت شهر ماهم از سیاه اونور تره افتضاحه سه لایه ماسک دارن میگن نفسم میگیره میگم خوب تو جاهایی که کسی نیس ماسکتونو بردارین دو تاشو میگن تا برمیدارم یه احمق وایمیسه ادرس میپرسه منم میگم با احترام بگید غلط میکنید میاین مسافرت بتمرگین تو شهرتون 😒

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔
بله پلاکای سیرجان..... روی ماشینشونم باربند بستن وسیله هاشونم روش😂😂بخدامیان تو پارک میشینن چایی خو ...

منم کرمانم حتی شوهرم ک تو شرکت گازه یک هفته کامل تعطیل شدن 

یعنی ایقد مردم بیخیالن؟ 

پس منم تو این یک هفته تعطیلی شوهرم بیام بندر عشق. حال 😂😂😂😂😂

منتظرم باش 😝

نه والله بنده ازوقتی که کرونا امد حتی ماه تا ماه سربه مامان بابام نمیزنم خواهربرادرم که دیگه هیچ

ان شاءالله که کرونا زود از بین میره هممون ازاد میشیم به خدا خیلی سخته

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2738
شما میگی منو نخورین منم گفتم آدم خوار نیستیم یه کم تو پیامامون حداقل پیام اول که کسی توهینی نکرده م ...

عزیزم چرا اینقدر جبهه گرفتین؟؟ چرابهتون برخورده؟؟ منظوراز نخوریم اینه که نریزیدسرم که بتوچه و... 😂

زندگی من شوهرم وپسرم😍😍
عزیزم چرا اینقدر جبهه گرفتین؟؟ چرابهتون برخورده؟؟ منظوراز نخوریم اینه که نریزیدسرم که بتوچه و... 😂

بالاخره لفظ جالبی نیست به آدم بر میخوره و متاسفانه باب شده که همه اول تاپیکشون مینویسن

منم کرمانم حتی شوهرم ک تو شرکت گازه یک هفته کامل تعطیل شدن  یعنی ایقد مردم بیخیالن؟  پس ...

واا نه😂😂😂خودم بشخصه منتطرشمامم اگه امدین با سنگ دنبالتون میکنم😈😂❤️

زندگی من شوهرم وپسرم😍😍
بالاخره لفظ جالبی نیست به آدم بر میخوره و متاسفانه باب شده که همه اول تاپیکشون مینویسن

بله باب شده چون کاربرا اعصاب درستی ندارن یهو میبینی گیس هم ومیگیرن میکشن اینم حرف روهم به شوخی زدم ❤️

زندگی من شوهرم وپسرم😍😍