2703
2553

نیاید بندرعباس بخدا قرمزشدیم خواهش میکنم خریداتون وگردشاتون وبزارید واسه یه وقت مناسبتر بخدا مردمای بندرعباس خیلی گناه دارن❤️

خواهشا جبهه نگیرید من وهم نخورین... شهرما قرمزهستش

زندگی من شوهرم وپسرم😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ولشون کنی یسره بندرن😂

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2714
تهرانیا هم نیان شمال مرسی اه

وای چقدر دلم میخوا  شمال ولی نمیشه اومد😭

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

من خودم کرمانی ام.تو کرونا جایی نرفتیم اصلا.

ولی خیلیا نمیفهمن انگار مسافرتن همش جنوبیا میرن بندر

طرفای تهران میریزن شمال

بشینید تو خونهاتون خواهشا😑👊🏻

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
کرمانیا ادم خوار نیستن بعدم مگه همین شما بندریا نبودین تابستون التماستون میکردن بافت نرید ولی همه ت ...

چه ربطی به ادم خوارداره عزیزدلم؟؟ ما مشکل اصلیمون الام کروناست 

من از اون دسته ادمایی که امدن بافت شرمندم❤️

زندگی من شوهرم وپسرم😍😍
2706