2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قلمرو فکریش فکر کنم این باشه که عاشق عشقشو نسبت به معشوق بیان کردم

منم انسانیم

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       
زباني و ادبي؟ مرسي بگو

سخته😬

گرمای محبت شاید آرایه حس آمیزی باشه چون گرما با لامسه حس میشه ولی محبت حس باطنیه 

2738
مرسي زباني هم ميتوني بگي؟

شاید استفاده از واژگان ساده و امروزی و قابل فهم برای عموم مردم

سلام خوبی عزیزم 🌈❤️

من پیوی سایتم نمیاد بالا یعنی کلا فنی کاربریم قاط زده ني ني یارا هم که قول الکی دادن که درست میکنن ولی نشد  😢

حالت خوبه؟ کرونات تموم شد؟ ❤️

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
سلام خوبی عزیزم 🌈❤️ من پیوی سایتم نمیاد بالا یعنی کلا فنی کاربریم قاط زده ني ني یارا هم که قول الک ...

سلام عزیز آناهیتا مدتیه سایت نمیاد . 

والا ازش خبری ندارم

غصه نخور درست میشه.