2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
به خدا من عروس بدی نبودم و نیستم اما اگه یکم فقط یکم از کارتشو بگم اون موقع متوجه میشی قهر بودن بصلا ...

من کاملا نگفته واقفم 

و درکت میکنم اصلا نگران نباش باریکلا که ازش دوری کردی به خاطر زندگیت

ساکارا به معنای محبت شکوفه ای از نوع گیلاس
نه عزیزم .. متاسفانه این چندمین باره که بهم ظلم شده و دفعات قبل کوتاه اومدم اما اینبار پای دخترم درم ...

من اواین بار بود توروش ایستادم و جوابشو دادم همیشه کارشو میکرد بعد با سیاست کارشو خوب جلوه میداد ایسری دیگه کوتاه نیومدم پشت تلفن شستمش

منم دوماهه قهرم ولی به صلاحم بود قهر باشم بار اولم نیست.منو حتی یبار بلایی سرم اورد که یکسال قهر بودم تو این یکسال باردار شدم زایمان کردم تو بیمارستان پاشد اومد که دلم راضی نبود بیاد چون بعدا شنیدم گفت دختر بود بچش خداروشکر میخواست بزا که پسر بشه ارث خور بیاره😥😥😥

من اواین بار بود توروش ایستادم و جوابشو دادم همیشه کارشو میکرد بعد با سیاست کارشو خوب جلوه میداد ایس ...

شاید باور نکنی من با همه بی حرمتی هایی که بهم شده جوابشو ندادم و فقط تنها کاری که کردم ازش فاصله گرفتم 

حتی همسرم رو از رفتن جای مادرش منع نکرده گرچه خودش هم نمیره چون می‌دونه بره به زندگیمون لطمه وارد میشه 

البته بگم مادرشوهر من عجیبه به دختر خودشم رحم ندارن و هر روز به زندگی اونا ضربه میزنه

بعدش شوهرم دعوام کرد مهم نیس البته خیالم راحت شد که حداقل جواب اونو دادم

من جوابشو اصلا نمیدم هر بلایی سرم میاره خودمو میخورم و فاصله میگیرم نمیرم و نمیام که چطور یبار دخترش گفت تو هم‌جواب بده قهر نکن.گفتم من اهلش نیستم اینطوری راحتترم.اخه جواب بدم یهو عصبانی میشم دست خودم نیست میزنم میکشمش قاتل میشم 😂😂😂