2737
2734
عنوان

مژه مصنوعی

319 بازدید | 8 پست
خانومای گلی که در مورد مژه مصنوعی اطلاعات دارن و استفاده کردن بی حمت می گید چه مارکی خوبه واسه مژه مصنوعی؟؟ بی زحمت قیمتشم بگید...ترجیحا" ظاهر طبیعی داشته باشه (اگه از موهای طبیعی باشه که چه بهتر) از مژه مصنوعی چندبار میشه استفاده کرد؟؟؟
** الهم صل علی محمد و ال محمد**...میشه دعا کنید برام که به حاجتم برسم؟...**الهم صل علی محمد و ال محمد**
دوستانی که استفاده کردید اگه مارک و شماره اش رو بگید و قیمتش ممنون میشم
** الهم صل علی محمد و ال محمد**...میشه دعا کنید برام که به حاجتم برسم؟...**الهم صل علی محمد و ال محمد**
دنبال مدلیم که طبیعی باشه.....بعضیا استفاده می کنند دیگه خیییلی تابلو میشه نمی خوام عین باد بزن باشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام والا من فیلمای آموزششیش رو قبلا" دانلود کردم که چجوری بچسبونم الان دنبال مژه ام
سارا جان این مارکی که گفتی شماره ای چیزی نداره؟ آخه مژه ها مدلاشون متنوع هست معمولا" یه چیز می خوام یکم پر بشه مژه هام...ولی ازین مدلای تابلو نباشه...نگین و پر اینا دارن!
2740
چه جالب یعنی هیشکی مژه مصنوعی استفاده نمی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟