2733
2739
عنوان

اونایی که اتاق بچشون جداست چند تا سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1593 بازدید | 46 پست
من از یکسالگی تو اتاق خودش خوابوندم البته از روز اول هم تو اتاق خودم رو تخت جدا می خوابید ، تا بیدار بشه میرم بهش سر میزنم ، اتاقشم گرمه و اگه لحافش رو کنار بزنه لباس یه سره تنش میکنم که سردش نشه ، اگه بیدار شم میرم لحافش رو میکشم روش اگه نه تا صبح ازش بیخبرم ، بالاسرش قرآن بزار دیگه خیالت راحت میخوابی ، آباژور هم روشن نمیکنم چون پسرم اصلا از تاریکی نمی ترسه ، الانم ٣/٥ هست
من از 5 ماهگی بردمش اتاق خودش. زمان درست جدا کردن بچه زمانیه که اگه چیزی روی صورتش افتاد و احساس خفگی کرد این توانایی را داشته باشه که از روی صورتش پس بزنه. ممکنه برای یه بچه این زمان 4 ماهگی باشه و ممکنه برای یکی یک سالگی. اتاقش جراغ خواب داره و تاریک مطلق نیست که بیدار بشه بترسه. نمیذاره یک دقیقه پتو روش باشه و کنار میزنه دمای اتاقش خوبه که سرما نخوره. بیدار بشه برای دستشویی یا اب خودش میاد تو اتاقم کنار تختم و صدام میکنه. موفق باشی عزیزم.
دچار باید بود....دچار......و دچار یعنی عاشق....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.