2733
2739
عنوان

خانومایی که تست کرونا دادن

78 بازدید | 12 پست

وقتی که جواب تستتون میاد همون موقع مشخص میشه که بیماریتون خفیفه؟؟؟ آخه خواهرشوهرم تست داده و میگه که بهم گفتن مثبتی اما از نوع خفیفش.

مگه شدت بیماری همون اول مشخص میشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگفتن

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...
2731

عزیزم به ضمیمه تست آزمایش اصلی رو اگه بدن دکتر تشخیص میده که حدودا چند روزه درگیرید و شدت بیماری رو میگن 

ولی گاها فقط تست رو میدن که منفیه یا مثبت 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
2740
سی تی اسکن ریه انجام دادین؟ خواهرشوهرم فقط تست داده اونم دومرتبه. هر دوتاشم مثبت😢😢😢

اره البته ی هفته از مثبت شدن آزمایشم گذشته بود

رفتم سی تی ببینم اگه خونریزی دارم زودتر جلوشو بگیرم که خداروشکر چیزی نبود 

مایعات زیاد بخوره... غذاهای فست فودی و گازدار ممنوع

غذا هایی که طبع سرد دارن ممنوع

فقط مایعات و غذاهای گرم و روحیه

همینا کافیه ایشالا ک بهتر میشن

اگه مشکل از خودت باشه، میمونی و خودتو درست میکنی... اگه مشکل از اون باشه، میمونی و درستش می کنی... چون تو دوسش داری!  
ممنون عزیزم.  خیلی نگران شدم. آخه باردارن

خواهش میکنم 

همسر بنده شرایطشون خیلی بد بود و دکتر عفونی فرمودن حتما باید آزمایش اصلی باشه برای درمان 

گفتن توش اعداد و رنج هایی وجود داره که لازمه برای نوع درمان

ولی برای بنده همون تست مثبت کفایت کرد و قرنطینه بودم 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد