2733
2734
عنوان

رسیدگی و مراقبت از پوست بیاییدددد

89 بازدید | 15 پست

سلام به همگی

من صبح ک بیدار میشم اول از همه دندون هام رو مسواک میزنم شاید مسخره ب نظربیاد ولی در طول شب باکتری های تو دهان موندن و همین باعث جوش و کدری پوست میشه امتحان کنید این روشا ضرر نمیکنید.

من چون پوشتم مستعد جوش هس 

از گلاب واقعا نتیجه‌گرفتم (همچین اسکراب با گلاب و سفیدآب)

هفته ای چند بار نشاسته را ب حالت خمیردرمیارم ب شکل ماسک اسنفاده میکنم واقعا پوستما شفاف و تمیز میکنه

ژل الوئه ورا رو جدی بگیرین واقعا موثرتر از خعلی از کرم های لایه بردار و.... هس من ی شیشه مام رو خالی کردم و ژل الوئه ورا رو میکس کردم و میریزم داخلش و میزنم ب پوستم هم پوستما سفید میکنه هم جوش را درمان و حتی ب جرات میتونم بگم جای جوش را از بین میبره و اینکه خودش ی ابرسان 

البته بعضی ها ب این ژل حساسیت داره پوستشون

گلاب و ی مقدار خععلی خعلی کم داخل ب بطری کوچیک ریختم روزی چندبار صورتما تمیز میکنم . شامپو بچه هم اصلا استفاده نکنید. ماست سدر و ماست عالیه. قبل حمام موهاتونا با روغن زیتون یا نارگیل چرب کنید بعد نیم ساعت برید حمام.بعدشم در حالی ک موهاتون نم داره نوک موهارو با روغن زیتون و نارگیل چرب کنید البته ن زیاد چون باعث ریزش میشه مصرف بی رویه‌.آب پیاز+ی زرده تخم مرغ+یک ق غ  عسل+ یک ق غ زنجفیل (برای نرم شدن میتونین ژل الوئه ورا هم اضاف کنید).و میکس گنید این ی غذای عالی برای موهاتون هس. البته شستنش یکمی سخته.ماسک عسل و ابلیمو و سفیده تخم مرغ خعلی معجزس

ضدآفتاب فراموش نشه.ممنون ک وقت گذاشتین 

موفق باشید

لطفا شماهم هرچی بلدین بگین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای روشن شدن پوستم =ماسک نشاسته گل +ماست عالی بود

برای جوشام ماسک حنابی رنگ +گلاب عالی بود

موخوره اول یکی یکی نوک هاشو زدم بعدسرکه سیب اسپری کردم وبعد اون هرباربعد حموم روغن بادام تلخ به نوک موهام میزنم دیگه موخوره ندارم

برای ریزش موهام تخم شنبلیله +گزنه+بابونه رو میجوشونم سرد که شد تخم مرغ بهش اضافه میکنم میزنم موهام بعد ۱ساعت میشورم

ماهی یبارم موهامو با روغن رزماری و روغن کرچک روغن تراپی میکنم پوست و موی خوبی دارم

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2731
خوشبحالت عزیزم اینا باید آدم اراده داشته باشه من که ندارم زود تسلیم میشم 

عزیزم منم گاهی متاسفانه تنبلی میکنم اما اگه مرتب انجام بدین و تاثیرشا ببینید عادت میشه 

هرروز جز باید ها قرار بده انشالله موفق باشی

2738
خععلی خوبه عزیزم عالیه  بزای رشو بلندی مو راهکاری نداری؟؟؟

قرص زینک 

کف سرتو هر شب ماساژ بده تنهاچیزی که باعث رشد مو میشه جریان خون کف سر هستش کف سرتو اروم ماساژ بده 

قرص آهن هم عالیه 

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
برای ریزش مو چی خوبه ؟

با روغن زیتون و نارگیل موهاتو ماساژ بده ولی زیاد ن چون بدتر باعث ریزش میشه 

همون مخلوط زنجفیل و تخم مرغ و پیاز و... ک گفتما مرتب انجام بده تاثیرش برای ریزش هم خوبه من نتیجه‌گرفتم

2706