2737
2739
عنوان

خانواده شوهر عجیب

721 بازدید | 70 پست

بچه ها شوهرم تک پسره مستاحریم باباش اینا دوتا خونه دارن از وقت ازدواج ما میگن بیاین یکی از خونه های ما بشینین همش حرص میخورن که چرا پول رهن دادین ماحالا فکر میکردیم مفتیه باز نمیرفتیم حالا باز مطرح کردن که ۱۰۰ رهن بدین یک اجاره اندازه خونه ای که نشستیم تازه مامانش پیش من خودشو میکشت که نه بیشتر باید بدن!منم ناراحت شدم گفتم خب همین جام که با همین پول نشستیم انقدز چونه زد مادرشوهرم که خدا ایشالا به خودمدن بده با یه لحنی گفت بهترررر

واااا ..منم فک کردم مفتی 

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊

😑نمیذارن راحت باشینا

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

استارتر قیمت اجاره رو هارو میبینم شاخ در میارم ..والله خانه ما تازه ساخت تمیز بزرگ همه جی داره ..ولی ۵۰۰ ماهانه بدون رهن ...

اونقدم خونمون تروتمیزه

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊
2738
استارتر قیمت اجاره رو هارو میبینم شاخ در میارم ..والله خانه ما تازه ساخت تمیز بزرگ همه جی داره ..ولی ...

كدوم شهر؟؟؟؟حتي شهرهاي كوچيك هم ديگه اين قيمت نيست؟خونتون چند متريه؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

من فک کردم مفتیه منم طبقه پایین مادرشوهرمم چیزی نمیدیم هیچ پول برق گاز ابم مادرشوهرم میده امااا فقط عظیت پشت عظیت اونم از سیاستشع ک میده میخاد ب شوهرم بفهمونه که بری اجاره نمیتونی بدی

افتخارنان بیر ترکم 😊😊😘
تک فرزند هست؟! چرا نمیدن به شمابشینید، چه عجیب

تازه تو خواستگاریم گفته بودن یدونه پسره واسش خونه میخریم تو جهاز هیچ کمکی نکردن کل سیسمونی وجهازو بابا م خرید با اینکه سه تا محرد دیگه تو خونه داره پول عروسیم فردای عروسی از کادوهامون گرفتن خالا خونشونم میگن با اجاره بشیتید مامانش جای اینکه بگه نه زشته سر قیمت چونه میزد خیییلی بدم اومد ازشون

هم پول بدی هم زیر منت باشی 

اصلا نمی ارزه کمتر از پول رهن خونه خودتون هم راضی شد نرو

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
2706