2733
2734
عنوان

نفقه

135 بازدید | 21 پست

دوستان ی سوال داشتم من وضع مالیم از همسرم بهتره و همسرم فقط ماهی ۴۰۰ ۵۰۰ تومن بمن پول میده که اصلا بجایی نمیرسه چون حقوقشم نمیرسه ک بخواد بیشتر بده ولی روش خیلی زیاده و میگه همینم زیادی برو خداروشکر کن میخواستم ببینم میتونم نسبت به تامین نکردن نیازهای مالیم شکایت کنم؟ چون یجا خوندم نوشته بود تمام نیازهای زن با مرده ولی اون تامین نمیکنه و تازه بمن میگه خودت داری برای خودت خرج کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بجز خرید خونه و خوراکی

برای لباس و خرج خودت زیاد هم هست 

من نمیدونم چجور خرج میکنید برا لوازم و اینا

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
2738
اگه نمیخای جدا شی اصلا در موردش بحث نکن... و اینکه خوشحال باش خودت میتونی نیاز های خودت رو تامین کنی ...

خوشحال نیستم چون اگه ثروتمندترین هم باشه زن وظیفه تامین نیازهای مالیش با شوهرشه اینو از مشاور پرسیدم

تشکر بابت چی جونیم داره تو خونش از بین میره حالا بحث پول نیس بهم توهین میکنه سرم داد میزنه

منم میدونم وظیفشه ولی تشکر حس خوب بهش میده و به خودت منتقل میشه

دلیل توهین و دادش چیه ؟؟

دلم گم شده پیداش میکنم من 💚 اگه عاشقه که وای به حالش ؛ رسواش میکنم من
خوشحال نیستم چون اگه ثروتمندترین هم باشه زن وظیفه تامین نیازهای مالیش با شوهرشه اینو از مشاور پرسیدم

والا من اگه دستم ب دهنم میرسید خوشحال بودم. آره اونم هست. من شخصا باهاش کنار میام... ولی خب آدم ها با هم فرق دارن. میتونم بپرسم شما شغلتون چیه