2737
2734
عنوان

امشب با همسر دعوا داشتیم

496 بازدید | 46 پست

همسرم درک نمیکنه ک من تو خونه ام و نیاز به یکم تفریح دارم حتی ی دور دور ساده سرمم گرمه کارای مختلف انجام میدم ولی دوست دارم ی تایمی هم باهم باشیم ولی آخر هفته هارو ترجیح میده استراحت کنه بعد توقع داره همش غذاو پذیرایش از طرف من اکی باشه بهشم میگم میگه خسته ام کروناس براچی بریم بیرون امروز یکم بیرون رفتیم باکلی دعوا ولی روحیه ام عوض شد غرورمم اجازه نمیده هی بهش بگم نه بیاره خودش باید درک کنه و ی تایمی رو اختصاص بده ولی متاسفانه عقلش نمیرسه من نمیدونم چجوری بزرگ شده اونوقت از من توقعهای زیادی داره بخاطر بی توجهیاش خیلی به طلاق فکر میکنم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا به حال بیرون کار کردی؟

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
2731

خب طرح نیازکن گلم 

بهش بگو عشقم خیلی دوس دارم باهم بریم دوتایی دور دور 

یا بگو عجب هوایی کاش میشد بریم بیرون انقدر دلم برای قدم زدن دونفری تنگ شده 

مستقیم نگو ک غرورت حفظ بشه

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2738

هر کدوممون از یه اخلاق شوهرمون دلخوریم..شوهرمن ازین لحاظ خیلیییی خوبه ولی اخلاقای دیگش....

اسم کاربریم دو حرف اول اسم خودم و همسرمه...ذهن منحرف شمام قابل احترامه 😁
2706