2737
2734

ازت بگیرخو

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۲۳ سالمه عزیزم میشه برام بگیری؟ واقعا بهش نیاز دارم💔😔

عزیزم‌میخوام درست راهنماییت کنم هر کسی ممکنه بیاد و الکی یه جوابی بهت بگه و بعد بگه این استخارته- استخاره باید کسی بگیره که اهلش باشه اینجا کسی استخاره بگیره قابل اعتماد نیست استخاره آدابی داره حتمااااا آدابش رو بخون و بعد زنگ بزن به مرج تقلیدت استخاره بگیر 

ازت بگیر؟ متوجه نشدم عزیزم

شرمنده نت اینترنت 🤦🏻‍♀️

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔

نیت کن من برات بگیرم 

2740
عزیزم‌میخوام درست راهنماییت کنم هر کسی ممکنه بیاد و الکی یه جوابی بهت بگه و بعد بگه این استخارته- اس ...

بله درسته حق با شماست برای همینم اینجا خواهش کردم اگر کسی وارده کمک کنه چون متاسفانه خودم توی شرایط خیلی بدیم و شرایطش رو ندارم وگرنه حتما همین کارو می کردم😔

ممنون از کمکت

👈عشق مال بچه هاست. من قلبمم مغز داره👉
شرمنده نت اینترنت 🤦🏻‍♀️

اها نه استخاره نتی نمی خوام عزیزم استخاره اداب داره خواستم اگر کسی وارده برام بگیره براش صلوات بفرستم

بله درسته حق با شماست برای همینم اینجا خواهش کردم اگر کسی وارده کمک کنه چون متاسفانه خودم توی شرایط ...

خب ممکنه دروغ بشنوی و بر اساس اون زندگیت و یا اون کارت رو پیش ببری حداقل اگر ساعت مناسب استخاره گرفتن بود من برات زنگ میزدم میپرسیدم

واقعا؟ شما بهش واردی؟ ممنون عزیزم

اره بلدم ازپدربزرگم یادگرفت اگه قبولم داری برات بگیرم 

درضمن فقط میتونم بگم خوبه یابد درهمین حد

اها نه استخاره نتی نمی خوام عزیزم استخاره اداب داره خواستم اگر کسی وارده برام بگیره براش صلوات بفرست ...

عزیزم  زندگی ات را کمی خوندم. واقعا چه سخته تو این شرایطی که هستی. چرا مادر و نمیبرید تا درمان بشن.‌معمولا یک دوره ای بستری بشن و دارو بخورن بهترمیشن. داداشتونم انگار همونجورن

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
خب ممکنه دروغ بشنوی و بر اساس اون زندگیت و یا اون کارت رو پیش ببری حداقل اگر ساعت مناسب استخاره گرفت ...

واقعا کسی دلش میاد این کارو باهام بکنه؟ من واقعا شرایط وخیمی دارم😔 انقدر که حتی یه تلفن نمی تونم بزنم...

واقعا میشه یکی دیگه زنگ بزنه؟ امکانش هست؟ اداب استخاره رو بهم نمیزنه این کار؟

2706