2737
2739
عنوان

کسی از قشم هست؟

131 بازدید | 7 پست

سلام

میخواستم بدونم این ادرس وجود داره؟

یه کانال تو تلگرام که ادرس خرید حضوریش رو اینجا زده ولی تلفنی که زده مسدود هست تماس های ورودیش البته میگه بخاطر کرونا فروش حضوری ندارن

میخوام مطمئن بشم کلاهبرداری نیست

سلام قشم، بلوار صیادان، نرسیده به اداره برق، مرکز پخش و فروش مارینا

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم چی سفارش دادین ؟ اون سمت ها فروشگاه لباس نیس گمونم  من فردا میرم یه سر میزنم ببینم هست هم ...

لباس تنها نیست

کلی وسایل اشپزخونه ،پوشاک و....

واقعا لطف میکنین

ازتون ممنونم

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
2728
چجوری خبرتون کنم ؟

نمیدونم والا

نظر شما چیه؟؟

پیشنهاد دوستی بدم بهتون؟؟

لباس تنها نیست کلی وسایل اشپزخونه ،پوشاک و.... واقعا لطف میکنین ازتون ممنونم

بیخشید عزیزم من زیاد با نی نی سایت اشنایی ندارم نتونستم بیام تو پی وی بیام بدم...من هم براتون پرسیدم و هم خودم رفتم اون قسمت دوطرف بلوار اصلا همچین فروشگاهی وجود نداره

از نگاه تو دوباره من قشنگ ترین گل این باغ شدم  
بیخشید عزیزم من زیاد با نی نی سایت اشنایی ندارم نتونستم بیام تو پی وی بیام بدم...من هم براتون پرسیدم ...

خیلی ممنون گلم

واقعا لطف کردین

خدا خیرتون بده

2738