2752
2734

کاربریتو نمیفروشی به من؟😂

واقعا حیفه مال دوسال پیشه😒

گلی‌بودم‌درباغ‌زندگاني🌹پرپرشدم‌درایام‌جواني🌹گلی‌بودم‌نه‌وقت‌چیدنم‌بود🌹جوان‌بودم‌نه‌وقت‌مردنم‌بود🌹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

@نی_نی_یار_شب   تشریف بیارید استارتر میخواد لغو کاربری بشه...

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2731

@نی_نی_یار_شب    

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

لطفا لغو کاربریش کنید 😀

@نی_نی_یار_2    

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

لطفا درخواستش را قبول کنید تشریف بیارید لغو کاربریش کنید😀

مرسییی😄

گلی‌بودم‌درباغ‌زندگاني🌹پرپرشدم‌درایام‌جواني🌹گلی‌بودم‌نه‌وقت‌چیدنم‌بود🌹جوان‌بودم‌نه‌وقت‌مردنم‌بود🌹
خیلی پیگیری ها خخخخ

😂😂😂😂 والااااا حیف کاربریت بود عصابم بهم ریخت😂😂😂