2737
2739

سلام خانمها دکتر برام آزمایشات سقط مکرر نوشته واسه شوهرم هم نوشته ولی نگفت چه روزی بریم ،،من یک هفته اس کورتلژ کردم چه روزی آزمایش بدم لطفا راهنماییم کنید ممنون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم منم مثل شمام دكتر هم براي خودم هم براي شوهرم نوشته

براي شوهرت مهم نيست كه چه روزي باشه فقط از سه روز قبلش رابطه نداشته باشه، براي خودتم بعد از اولين پريودت روزه ٣ تا ٥ پريود بايد بري

دكتره شما بهت نگفته از كي ميتوني اقدام كني؟

2731
عزيزم منم مثل شمام دكتر هم براي خودم هم براي شوهرم نوشته براي شوهرت مهم نيست كه چه روزي باشه فقط از ...

من رفتم مطب سونو کرد و گفت میتونم نزدیکی داشته باشم شما دلیل  سقطتون چی بود گلم ؟؟

من رفتم مطب سونو کرد و گفت میتونم نزدیکی داشته باشم شما دلیل  سقطتون چی بود گلم ؟؟

من تو دوازده هفتگي رفتم براي غربالگري ولي بهم گفت ٢-٣ هفته س بچه تو شكمم مرده، اصلا نميدونم دليلش چي بوده من خيلي رعايت كردم از لحاظ تغذيه هم استراحت، براي همين دكتر بهم آزمايش داده دليلشو بفهميم ولي بهم گفته از ماه ديگه كه پريود شدم ميتونم اقدام كنم براي بارداري

من تو دوازده هفتگي رفتم براي غربالگري ولي بهم گفت ٢-٣ هفته س بچه تو شكمم مرده، اصلا نميدونم دليلش چي ...

منم قبل بارداری ویتامین میخوردیم و کرمیجات هم خودم هم همسرم تو بارداری هم خیلی رعایت کردم با تغذیه خوب ولی هفته ۱۱ رفتم سونو گفت ایست قلبی و توقف رشد داشته شوک شدم 😭😭😭منم دکتر گفت اول آزمایشات و بدم بعد اقدام کنم شما هم به نظرم اول آزمایش بده بعد اقدام کن 

عزيزم منم مثل شمام دكتر هم براي خودم هم براي شوهرم نوشته براي شوهرت مهم نيست كه چه روزي باشه فقط از ...

ببخشید یه سوال دیگه آز اسپرم و تو خودِ آزمایشگاه باشید انجام داد؟؟

2740
ببخشید یه سوال دیگه آز اسپرم و تو خودِ آزمایشگاه باشید انجام داد؟؟

هنوز نرفتيم تازه فردا ميخوايم بريم آزمايش اسپرم ، خودمم روزه سوم پريودم ميرم بايد صبر كنم ببينم كي پريود ميشم، شما چندوقت بعد از سقط پريود شديد؟

هنوز نرفتيم تازه فردا ميخوايم بريم آزمايش اسپرم ، خودمم روزه سوم پريودم ميرم بايد صبر كنم ببينم كي پ ...

من تازه یک هفته اس کورتاژ کردم هنوز پریود نشدم ،،میگن مرد ببخشید میگما خودش بره داخل اتاق یا جایی تو آزمایشگاه درسته ؟؟؟زن نمیتونه باهاش بره ؟؟؟

من تازه یک هفته اس کورتاژ کردم هنوز پریود نشدم ،،میگن مرد ببخشید میگما خودش بره داخل اتاق یا جایی تو ...

آره ، دوستم شوهرش آزمايش داده، بايد بره تو ي اتاق تنهايي اجازه نداره از هيچي ام استفاده كنه، نه گوشي نه عكس نه حتي آب بزنه، خيلي آزمايش سختيه 🤦🏻‍♀️

وای خیلی سخته پس😭😭

خيلي، دوستم ميگفت شوهرش اول اومده بيرون داد و بيداد كرده كه من نميتونم اين انقدر گريه كرده دوباره برگشته انجام داده، خداكنه مشكلي نداشته باشيم و خدا دوباره بهمون نظر كنه خيلي زود ي بچه سالم و صالح بده