2733
2734
عنوان

سلام خانماااا ، من دوست دارم چادری بشم اما... میشه کمک کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 28 پست
کتاب نفس رو بخون دقیقا واسه شما نوشتن 

حتما 

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪
اتفاقا همیشه دوست دارم یه خانوم چادری ببینم سگش رو میاره پیاده روی دیدگاه مردمم بهتر میشه نسبت به مذ ...

دیدگاهتون واقعا جالب بود😍شاید امتحانش کردم💙

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیدگاهتون واقعا جالب بود😍شاید امتحانش کردم💙

حتما امتحانش کن😘واسه نمازم مشکلی پیدا نمیکنی اگر خیلی حساسی فقط چادرتو بشور که مثلا موهاش روی اون نمونه  و روی سجاده نماز بخون

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2731
به نظرت زشت نیست که با چادرم سگ ببرم بیرون?به خدا از بس ذوق دارم که چادرم اتو زده و مرتب تو کمدمه ول ...

ن گلم اصلام زشن نیست..فقط خییییلی باید مراعات نظافتو بکنی چون میدونی سگ نجسه وممکنه موهاش برت لابه لای چادر یالباست...اتوقت نمازت دچار مشکل میشه...اصلا برا خودت زتدکی کن ن مردم

خداوندا چنان کن سرانجام کار   که تو خشنود باشی ومارستگار

منم مثل تو. عاشق چادرم ولی از واکنش اطرافیانم خیلی میترسم. تو به نتیجه ای  رسیدی؟؟؟

خدایا ممنونم بابت هدیه قشنگت...مسافرکوچولومونو به تو میسپاریم صحیح و سالم بذارش تو آغوشمون. خدایا خودت مواظب فسقلی تو دلم باش. کاربر چندساله هستم که یهو به سرم زد تعویض کاربری کنم. 😊😊😊
عالیه عزیزم 😊اما اخه با چادر سگ ببرم بیرون?😭😭😭

یعنی راهی نداره شما سگ رو بیرون نبری؟😐

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2738

@معصومه271    

سلام عزیزم ❤

می تونی این دوستمونو راهنمایی کنی؟؟؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

چادر پوشیدن رضایت خدا رو به همراه داره و باعث آرامش و امنیت خودت میشه

سگ بازی کردن واجب که نیست

البته

دهن مردم هیچوقت بسته نمیشه باید بی اهمیت باشی بهشون

(لطفا دوستانی که با حجاب و چادر مشکل دارن حمله ور نشن مخاطبم کاربر بود)