2733
2739
عنوان

تعیین جنسیت با آی وی اف

566 بازدید | 37 پست

کسی بوده از طریق آی وی اف تعیین جنسیت کرده باشه و.موفق شده باشه؟

فمن ذا الذی ادعوه فیستجیب لی...پس کیست که او را بخوانم تا مرا اجابت کند؟ یا الله یا الله یا الله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلی دوس دارم بدونم هزینش چنده الان؟ 

من به دختر هشت ساله دارم که طبیعی باردار شدم واسه دومی روش تعیین جنسیت با آی وی اف انتخاب کردم الانم پانزدهم انتقالم هست ولی روز سیزدهم آز بتا دادم منفی شد...خیلی دوسدارم ببینم کسی انجام داده مثبت شده باشه

فمن ذا الذی ادعوه فیستجیب لی...پس کیست که او را بخوانم تا مرا اجابت کند؟ یا الله یا الله یا الله
2731
آى وى اف صد در صده تعيين جنسيتش ولى خدايى نكرده ممكنه جنين همون هـفته هاى اول سقط بشه و تو رحم جايگز ...

بله شانس مثبت شدنش خیلییی پایینه

2738
بیست میلیون

خیلی زیاده😒

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
واقعاااااا‌؟؟؟ خیلی زیاده ک

اره متاسفانه من پانزده روز که انتقال دادم ولی منفی شد بااینکه دخترم رو بطور.طبیعی باردار شدم

اره متاسفانه من پانزده روز که انتقال دادم ولی منفی شد بااینکه دخترم رو بطور.طبیعی باردار شدم

فقط برا تعیین جنسیت این کارو کردین یا کلا باردار نمیشدین؟ 

بریم برای شروع یک چالش لاغری پاییزی و برگ 
فقط برا تعیین جنسیت این کارو کردین یا کلا باردار نمیشدین؟ 

فقط بخاطرتعیین جنسیت یه دختر دارم هشت سالع که طبیعی باردار شدم

2706