2737
2739

بچه ها شما ها تا حالا مهمون داشتبن توی خونتون؟؟؟ از بعد کرونا منظورمه 

یکی از دوستامون اساس کشی داره ما گفتیم غذا می فرستیم براتون 

گفت ن زحمت میشه ما میایم اونجا 

اخه الان بخواد بیاد توی خونه ما ، پایین شلوارشون ، جوراباشون اینا کثیف نیست؟؟؟؟؟؟

اصنم آدمهای منطقی نیستن که مثلن بش بگی پس دم در لباساتونو عوض کنید لعنتیا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دو تا ماسک بزن یه کم هم سرفه کن. دم در فرار میکنن

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
باید میگفتی نه بابا شما خسته اید از اسباب کشی ما خودمون با ماشین میاریم براتون میل کنید

خوب چون خونشون نوعه گرم نیست 

این میخواد خودشو بندازه اینجا ک ی استراحتی ام بکنه

2740
خیلی پرو تر از این حرفاس طرف

عزیزم چه ربطی داره؟وقتی از قبل غذا اماده کنین و دوساعت زودتر از موعدی که همیشه میان بدین آزانسی چیزی ببره و جلو در بشون بده و زنگ بزنین بگین کار واجبی پیش اومد و غذا فرستادیم واستون و ماخودمون میخوایم بریم جایی مثلا .دیگه میفهمن که

کلا مهمونیو تعارف و اینا رو بخاطر کرونا بزارین کنار تعارف اومد نیومد داره من هیچ جا نمیرم ولی میترسم حتی پیش مامان بابام بشینم و با فاصله از همیم تو خونه واسه سلامتی خودتون واجبه کرونا ک بگیرین و جون ب تنتون نباشه غذا واسه خودتون درست کنین واقعا میگم هیچ دوستی یا هیچ کدوم از اینایی ک بزور مهمونی میگیرن یا بزور میخوان بیان خونتون سراغتونو نمیگیرن و از ترس اینکه ازتون کرونا نگیرن فرار میکنن و بهانه تراشی میکنن و یه کاسه سوپم دستتون نمیدن 

کلا مهمونیو تعارف و اینا رو بخاطر کرونا بزارین کنار تعارف اومد نیومد داره من هیچ جا نمیرم ولی میترسم ...

ما خودمون چون جزو گروه حساسیم سپوری ام نمیریم 

بعد یک کلمه نگفتیم بیاین اینجا ،

یک کلمه حتی

خودش خودشو انداخته

مام دیشب مهمون داشتیم ازشون فاصله گردفتیم همه ی میوه هایی که دست نخورده بود دوباره شتیم ظرفا رو وایتکس شستیم اونجا هایی نشته بودن رو وایتکس زدیم تمام وسایلو وایتکس زدیم متکا ها رو شستیم ولی هنوز استرس دارم

2706