2737
2739
عنوان

باعرض معذرت لیست تعییرات کوچیکی کرده بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 1683 بازدید | 276 پست
بی نیت زهرا جون خونده شد 🌺  من دیگه نت روزانه ندارم بعضی وقتا شاید ساعتی وصل شم برای همین نمی ...

سلام عزیزم خوبی 

فرداتولد حضرت عسگری هی لطفابرای ظهورفرزندشان دعاکنین
ونوبت چله منم هس اگرشد ازمنم یادکنید.🍃🍃🍃

🔮لبَّیک یاحسَین (*لک لبَّیک یابن الزهراء *)🔮لَّعنتخدا بر یزید ملعون 😷، خبیث ،پست
ان شالله عزیزم

سلام خوب هستین

🔮لبَّیک یاحسَین (*لک لبَّیک یابن الزهراء *)🔮لَّعنتخدا بر یزید ملعون 😷، خبیث ،پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون ازتون التماس دعا

سلام دوست گلم خوبی

چله رومیخونی؟؟

۱. خانم نسیم جمعه ۲۳ آبان ۲. خانم زینب شنبه ۲۴ آبان ۳.  گیتاخانم یکشنبه ۲۵ آبان ۴. لنان دوشن ...

سلام یاسمین جان خوبی

2728
فهمیدم.منواون.نیلوفرانه که جلوش نوشتین فاطمه هستم چشم میخونم هرروز همینجا خبر میدم

سلام فاطمه جان خوبی

امروز تولد حضرت عسگری هی لطفابرای ظهورفرزندشان دعاکنین

خیلییی ممنون از زحمتت عزیزم الهی خوشبخت بشی گلم ... همچنین سایر دوستان

سلام دوست گلم خوبی

سلام عزیزم خوبی فرداتولد حضرت عسگری هی لطفابرای ظهورفرزندشان دعاکنین ونوبت چله منم هس اگرشد ازمنم ی ...

سلام دوست مهربانم

چشم عزیزمم حتمااا🌹🌹💓💓💓

انشاالله به زودی حاجت بگیرید و به آرزوهای قشنگتون برسید🌹🌹🌹🌹🌹

بسم الله الرحمن الرحیم...  اولین روز چله طه  ۲ مرتبه خوندم الهی به حق محمد و آل محمد تا پ ...

سلام نداجون خوبی

2738
سلام دوست مهربانم چشم عزیزمم حتمااا🌹🌹💓💓💓 انشاالله به زودی حاجت بگیرید و به آرزوهای قشنگتون بر ...

ممنون دوست گلم خداانشاءلله حاجت دلتان روبده 🌷🌷🌷

سلام فاطمه جان خوبی امروز تولد حضرت عسگری هی لطفابرای ظهورفرزندشان دعاکنین ونوبت چله منم هس اگرشد ا ...

سلام عزیزم چشم عزیز دلم حتماا التماس دعا

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
سلام خوب هستین فرداتولد حضرت عسگری هی لطفابرای ظهورفرزندشان دعاکنین ونوبت چله منم هس اگرشد ازمنم یا ...

سلام عزیز دلم ممنون دوست گلم چشم حتما 

ان شالله حاجت روا بشید 

من دارم میخونم ان شالله همگی ب حاجاتشون برسند💚💚💚💚💚💚💜💜💜💜💜💜💜💜🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2706