2737
2734
عنوان

کار اینترنتی

114 بازدید | 10 پست

بچها میدونید ک اینجا اکثرا ب درامد نیاز دارن خانوما

اگ راهی بلدید بگید یا ایده ای دارید یا کاری ک میکنید

بالاخره کمک کنید 

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

من کار تایپ میکنم اگه کسی خواست بگه راهنمایی کنم

من خنده زنم بر دل   دل خنده زند بر من اینجاست که میخندد دیوانه به دیوانه  🍇چون تو با بد بد کنی پس فرق چیست  🍇برای حاجتم صلوات بفرستین🌹🌹🌹🌹🙏🙏🙏🙏کاربری دو نفره س هی نگین تاپیکا تناقض داره🥴
من کار تایپ میکنم اگه کسی خواست بگه راهنمایی کنم

با موبایل؟

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با موبایل؟

بله

من خنده زنم بر دل   دل خنده زند بر من اینجاست که میخندد دیوانه به دیوانه  🍇چون تو با بد بد کنی پس فرق چیست  🍇برای حاجتم صلوات بفرستین🌹🌹🌹🌹🙏🙏🙏🙏کاربری دو نفره س هی نگین تاپیکا تناقض داره🥴
2742
بله

خب برامن یکم توضیح بده ک چطوره باید چکار کرد 

خب برامن یکم توضیح بده ک چطوره باید چکار کرد 

عزیزم شخصی درخواستم قبول کن آیدی بدم بیا تلگرام

عزیزم شخصی درخواستم قبول کن آیدی بدم بیا تلگرام

قبول کردم 

عزیزم نخواستم اونجا پیام بذارم. هزینه بصورت ماهیانه ۱۸۰ تومان

عیب نداره عزیزم. راستش کلا یدفعه زد ب سرم درس بخونم. من دیپلم کامپیوتر دارم. بنظرتون میتونم دانشگاه چ رشته ای ادامه بدم ک بازار کار داشته باشه؟بعد چندماه طول میکشه ؟

2738
عیب نداره عزیزم. راستش کلا یدفعه زد ب سرم درس بخونم. من دیپلم کامپیوتر دارم. بنظرتون میتونم دانشگاه ...

سلام عزیزم خوبی؟من یه برنامه دارم بعدا خیلی پول میده فعلا فقط باید جمع کنی خواستی بگو بهت بگم

دوست گلم برای رسیدن به خواسته هام صلوات میفرستی؟لایک کن منم بفرستم برات
سلام عزیزم خوبی؟من یه برنامه دارم بعدا خیلی پول میده فعلا فقط باید جمع کنی خواستی بگو بهت بگم

سلام عزیزم مرسی توخوبی 

چ خبر

چیه جریانش؟

سلام عزیزم مرسی توخوبی  چ خبر چیه جریانش؟

منم خوبم

یه ارز دیجیتاله به اسم پای قراره بعدا قیمت گذاری بشه فوقش یک سال طول میکشه فعلا رایگان جمع میکنیم هرچند وقت سرعت استخراجش کمتر میشه تا به صفربرسه به صفربرسه قیمت گذاری میشه جمع کردنشم کاری نداره برنامه نصب میکنی یه صاعقه داره هر۲۴ساعت باید بری تو برنامه بزنی ولی چیز مطمئنیه وقتی قیمت گذاری بشه میشه خرید فروش کنیم تو برنامه هم بریم فیلت ر  شکن میخواد مثل تلگرام اگه خواستی نصب کنی بگو دعوتت بدم اینجوری میای زیرمجموعه من گروه دارم میتونیم حرف بزنیم مشکلی داشتی زیرمجموعه بشی یا زیرمجموعه بگیری بیشتر میتونی پای جمع کنیم میگن تقریبا هرپای ۳۰دلار میشه شایدم بیشتر من خودم چندروزه نصب کردم ۱۱۲۰تا پای جمع کردم

دوست گلم برای رسیدن به خواسته هام صلوات میفرستی؟لایک کن منم بفرستم برات