2733
2734

سلام همسرم ۱۲ روز پیس شب علایم داد و قبلش منش با بچه ها باهم  بودیم دخترم سه روز بعد تب و لرز گرفتگی صدا 

و منم نجیدانم علایم دادم یا نه پریود شدم قبلش هم کمررد و کتف درد که نمیدانم باخاطر کار سنگین بوده یا کرونا 

چون ارتروز گردن هم دارم 

ولی تپش قلب گرفتم و احساس مبکنم نفس کم میارم دوست دارم نفس عنیق بکسم که در این حاللت درد یا سرفه هم ندارم 

وقتی استرس میگیرم دچار تپش قلب میشم ولی واقعا نمیدانم چیه انروز رفتم دکتر اکسیژن اون گرفت ۹۸ بودگفت عالیه 

خودم حدس میزنم کرونا گرفتم من و پسرم علایم نداریم یا کم داریم دکار گفت تست بده 

من از اسیب ریه میترسم ممکنه درد استخوان بالای سینه و این نفس کشیدن اینجوری به ریه اسیب زده باسه 

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 

عکس ریه بگیرید تامام

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

چون دخترم بیرون نرفته بود و یه روز بعد همسرم علایم داد به احتمال زیاد من و پسرم هم گرفتیم همسرم تک سرعه و تب و بی حالی دلشت اسکن کرد ۱۵ درصد ربه درگیر شده 

من فقط یکم استخوانهای اطراف جناق سینه درد میکنه و این نفس کشیدن که نمیدانم بخاطر کم خوتی ام یا ..‌ 

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخه اونهم ضرر داره  مطمینا کرونا گرفتم ولی حالت نمیدانم واسه چیخ تب ندارم سرفه ندارم 

اسکن ریه میتونه کمکتون اگه خیلی استرس دارین ولی با توجه به سطح اکسیژن خونتون و اینکه علایم شدید ریوی ندارید برای شما اسکن واجب نیست و اسکن اشعه داره که انجام نشه بهتره اما ما خانوادگی هممون کرونا داشتیم و به لطف خدا خوب شدیم 

خودم حساس بودم سه تا دکتر عوض کردم ولی چون سطح اکسیژن خونم بالا بود و علایم زیاد ریوی نداشتم گفتن نرو لازم نیست

دخترم داست تمتم دوشب پیشس بدون ماسک بودم همش تو خانه هستیم اپارتمان 

میترسم جوقع تست الودگی بیستری بگیرم 

علایم درگیری ریه چیه 

تست اکسیزن خونم عالی بود از نظر پزسک

2740
اسکن ریه میتونه کمکتون اگه خیلی استرس دارین ولی با توجه به سطح اکسیژن خونتون و اینکه علایم شدید ریوی ...

دقیقا همینه منم این نفسم که میگم نفس عمیق که میکشم درد یا سرفه نمیگیرم فقط در طول روز هرزگاهی احتیاج دارم نفس عمیق بکشم و تستخوانهای بالای سینه ام یه کوچولو درد میکنه و البته سه روز پیش درد خیلی بدی تو کتف هام داشتم 

دخترم داست تمتم دوشب پیشس بدون ماسک بودم همش تو خانه هستیم اپارتمان  میترسم جوقع تست الودگی بی ...

بیشتر تنگی نفس اما سرفه هم حساب میشه در کل حساس نباشید حتی اگه خدای نکرده درگیری ریه هم باشه از خودتون مراقبت کنید و تقویت و مصرفه به موقع دارو، ریه هم بعد از بیماری کم کم به حالت عادی و سلامت ش برمیگرده 

در عوض تا میتونید اب و مایعات مصرف کنید خودتون و تقویت کنید و استرس نداشته باشید و اگه علایم شدید شد ...

الان ۱۲ روزه هنین کار را گردیم 

شما سرفه و ... داشتید یا نفس کشیدن مشکلی نداستید 

الان ۱۲ روزه هنین کار را گردیم  شما سرفه و ... داشتید یا نفس کشیدن مشکلی نداستید

من سرفه ی زیاد البته میدونستم احتمالا رفلاکس معده م هم نقش داره چون سابقه ی خوبی از لحاظ معده ندارم

2706