2737
2739
عنوان

نصف مردم ايران ميميرن.........

1656 بازدید | 99 پست

به خاطر رعايت نكردن .....امروز بيمارستان طرفه نوبت داشتم رفتم 

اينم بگم من از خرداد ماه خونه پدر و مادرم نرفتم چون يه شهر ديگه هستن 

گفتم كه بدونيد خييييييييلي رعايت ميكنيم 

خلاصه با موتور رفتيم و چون كفش نداشتم گفتم تا اينجا اومديم بريم سپهسالار 

دوتا فست فود بود باورم نشد قيامت بود ابميوه فروشي هم كه نگم ديگه ........انگار كرونايي وجود نداره 

هیییس

الان همونا میان میگن کرونا تا چندسال هس ما باااید زندگی کنیم. ای مردشور سبک زندگیتونوووو لهنتیا 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

تا الانم نصف مردم ایران مردن

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اه خدا واکسنش بیاد زودتر😢😢😢

خدایا شکرت بخاطر نی نی تو دلم ... ان شالله قسمت همه منتظرا💗یه خانوم متاهل و ۲۶ ساله ام با روحیه لطیف و مهربون😍عاشق همسرمم از وقتی به زندگیم اومده دنیا واسم خیلی قشنگتر شده💑دنیا خیلی جای قشنگی میشه اگه یه ذره باهم مهربونتر باشیم😊
2728
2738

نه اینکه تو این گرونی زندگی می کنیم

چنددد بار بگم زندگی مارو می کنه

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2706