2737
2739
عنوان

عذاب وجدان

432 بازدید | 34 پست

بچه ها من یه دوست صمیمی دارم ۱۰ ساله باهم دوستیم ولی به خاطر کرونا یه ساله تلفنی فقط حرف میزنیم من هرمشکلو هر دردی داشتم برای خالی شدنپ به دوستم زنگ میزدم اونم صبورانه گوش میداد بچه دومش که به دنیا اومد صندلی غذای بچمو خواست ندادم بهش آخه مامانپ گفت ست سیسمونیته...الان خیلی خجالت زده ام

خب اگه میخواستی  میدادی .مادرت مگه میاد بازرسی کنه ؟

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب امانت میدادی بهش چه اشکال داره من تمام سیسمونی بچه اولم بخشیدم دوباره که باردار شدم جدید گرفتم الآنم هیچی ندارم ازشون 

❤از تمام دلتنگی ها ، از اشک ها و شکایت ها که بگذریم...باید اعتراف کنم مادرم که میخندد خوشبختم🌹
2738

[QUOTE=163974513]کاش میدادی بعدا پس میگرفتی خب میخوای چیکار [/QUآخه شوهرمم گفت این تازه از این بع بعد صندلی لازمش میشه الان حس بب شعوری میکنم چون حتی تو حاملیگیشم فقط زنگ میزدم دردو دل

من کریر بچمو دادم به کارگر خونم دوست صمیمی که جای خود دارد.فوقش آدم میگفت باشه دوست عزیزم فقط شاید واسه بچه بعدیم لازمم شد خوب نگهش دار خاله جونش

ندادی که چیکار کنی واقعا

2706