2733
2739
عنوان

کیاب پـوست صورتشون زیادمیرسن🌝

802 بازدید | 20 پست

ی باررفتم رفتم پیش دکترژیلابراصورتم...جوش میزنه ومنافذبازدارم...دارومصرف کردم خوب شدولی موقتی...

چ ماسکی استفاده میکنید؟پاکسازی میرید؟

اونایی ک صورت صااافی دارن چیکارمیکنن...

پوستم سفیده بخاطرهمین کوچکترین جوش م تودیده..ـ

دکتر ژیلا واقعیه؟😅😅😅

راه رفتن کنار یه دختر قوی و خودساخته،افتخاریه که نصیب هر مردی نمیشه😎.                                                               ⁦❤️⁩طُ⁦❤️⁩قشنگترین تیتر زندگی منی⁦☺️⁩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کلا ازاول پوستم خوب بود ولی آسیب نمیزنم

ماسک ماست میزنم

دائما مرطوب کننده میزنم

کرم پودر کم پیش میاد بزنم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2738
من هر چی بیشتر به پوستم میرسم بدتر میشه برای همین تصمیم گرفتم بذارم به حال خودش باشه😐😂

دقیقن منم اینجوری شدم..ی دوسه تاجوش دارم داغونم کردن البته جاشون منافذبازمیمونه

اره دکتر جعفر ژیلا

من فکر میکردم زنه،چه باحال،اطلاعات عمومیم صفره

راه رفتن کنار یه دختر قوی و خودساخته،افتخاریه که نصیب هر مردی نمیشه😎.                                                               ⁦❤️⁩طُ⁦❤️⁩قشنگترین تیتر زندگی منی⁦☺️⁩

من هیچ کاری نمیکنم به صورتم ولی پوستم خوبه. بعد یه خواهر شوهری دارم که همش بهم میگه تو چرا به خودت نمیرسی. بعد هر بار که به خودش میرسه گند میزنه تو پوستش😂 هر بار یه ماسک جدید میزنه صورتش پر جوش میشه. منم بهش میگم بیا و لطف کن و به پوستت نرس شما. 

2706