2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چن بار سقط داشتی گلم معمولا ازمایشات ایمنی و انعقادی مینویسن در ضمن مواظب باش باردار نشی من متاسفانه ...

خوشبحالت من شهریور سقط داشتم جلوگیری هم نداشتم بعد از سقط حامله نشدم چرا😞

2731
چن بار سقط داشتی گلم معمولا ازمایشات ایمنی و انعقادی مینویسن در ضمن مواظب باش باردار نشی من متاسفانه ...

دو تا سقط داشتم چون سنم بالاس همه آزمایشات رو نوشتن برام بارداری خوبی داشتی بعدداز سقط ؟؟؟

من شهریور خونریزی داشتم تا22شهریور البته یک هفته قبل از22قرص داد دکتر بهم، 7روز بعد هم پریود شدم

ممنونم عزیزم

متوجه نشدم دقیقا چند روز شده؟

من جمعه سقط کردم هنوز در حد پریود خونریزی دارم😔

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟
2740
دو تا سقط داشتم چون سنم بالاس همه آزمایشات رو نوشتن برام بارداری خوبی داشتی بعدداز سقط ؟؟؟

آره فقط بارداری قبلیمو رژیم تعیین جنسیت داشتم با کلی برنامه این یکی اصلا فک نمیکردم چهارده روز بعد سقط حامله شد که واسه من گرفت و همه برنامه هام بهم ریخت 

ممنونم عزیزم متوجه نشدم دقیقا چند روز شده؟ من جمعه سقط کردم هنوز در حد پریود خونریزی دارم😔

قرص دکتر بهت داده؟ فکر کنم ارگونومین، ماما گفت تا دوهفته بعد اما من وقتی قرص رو خوردم تا یک هفته خونریزی داشتم دیگه قطع شد 

2706