2737
2734

سه سانت کمه؟خوبه دیگه

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه

یادم نیست

چرا به نظرت طبیعی نیست؟ زیاده یا کم به نظرت؟

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر منم تو ماه اول رشد نداشت من داشتم سکته میکردم.ولی تو شش ماه اول باید ماهی دوسانت رشد کنه بچه شما شاید ماه بعد یه سانت رشد کنه یا اصلا رشد نکنه هر بچه ای یه جور رشد میکنه نمیشه گفت چون سه سانت رشد داشته مورد داره و....پس خودتو اصلا نگران نکن و ذهنت رو درگیر نکن

2728
دختر منم تو ماه اول رشد نداشت من داشتم سکته میکردم.ولی تو شش ماه اول باید ماهی دوسانت رشد کنه بچه شم ...

انقدر ترسيدم ميخوام برم دكتر ، با اين شرايط كرونا هم جرات نميكنم برم بيرون

ميترسم زياد باشه، ٣٣ روزگي دور سرش ٣٩.٥ هست 

نه نگران نباش

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
2738
خدا رو شکر خدا حفظش کن .دارویی چیزی بهش دادین نرمال شد.؟هر ماه چقدر رشد می‌کرد.

مرسی عزیزم ، نه فدات شم دارو ندادم ، روند طبیعی خودشو طی کرد و چون بعد ۱۸ ماهگی رشد سر بچه ها کندتر میشه دختر منم رشدش کند شد، اندازه هاشو نوشتم ، بگو چند ماهگی رو‌میخوای بدونی برم ببینم بهت بگم 

مرسی عزیزم ، نه فدات شم دارو ندادم ، روند طبیعی خودشو طی کرد و چون بعد ۱۸ ماهگی رشد سر بچه ها کندتر ...

تا ۶ ماهگی هر ماه چقدر رشد می‌کرد

دختر شما هر ما اضافه رشد می‌کرد دور سرش؟

2706