2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیش کی عمل میکنین؟ قیمتش چنده؟

دکتر قنبرزاده 

الان نوبتاش پر شده فکرکنم برای اردیبهشت نوبت میده

۱۰ تومن فعلا هر ماه اضاف میشه مگر بیعانه بپردازی نوبت بدن بعد از ۲ماه نوبتت میشه

اگر انسانی هستی که نمیتوانی به داد کسی برسی اقلًا  "آدم"  باش و داد کسی را در نیاور !
دکتر قنبرزاده  الان نوبتاش پر شده فکرکنم برای اردیبهشت نوبت میده ۱۰ تومن فعلا هر ماه اضاف میش ...

چه خوبه قیمتش

کارشو از نزدیک دیدین؟

امیدوارم عمل خیلی خوبی داشته باشی خوشجل بشی 😍

خدایا شکرت  
2731
چه خوبه قیمتش کارشو از نزدیک دیدین؟ امیدوارم عمل خیلی خوبی داشته باشی خوشجل بشی 😍

مرسی عزیزم 

دو تا از دوستام عمل کردن راضین و اینکه من اصلا هیچکسو ندیدم از کار دکتر ناراضی باشه

پیج دارن 

اگر انسانی هستی که نمیتوانی به داد کسی برسی اقلًا  "آدم"  باش و داد کسی را در نیاور !
سلام عزیزم شما پیش لاجوردی با بی‌حسی عمل بینی انجام دادین؟ چهطور بود؟ از نتیجه راضی هستین؟

نه بابا من عمل نکردم

از یه نفر که پیشش عمل کرده بود پرسیدم گفت کاش بیشتر در انتخاب دکترم دقت میکردم

خدایا شکرت  
به جز لاجوردی دکتری هم هست که با بی‌حسی عمل‌های خوبی انجام داده باشه؟

سلام دوست عزیز 

ببخشید من هم مثل شما دنبال دکتری هستم بدون بیهوشی انجام بدن شما موفق شدید کسی رو پیدا کنید

سلام دوست عزیز  ببخشید من هم مثل شما دنبال دکتری هستم بدون بیهوشی انجام بدن شما موفق شدید کسی ...

سلام عزیزم

منم فقط همین لاجوردی رو مطمئنم چون اکثر عمل‌هاش با بی‌حسی هست

دکتر میلانی روشن و دکتر امین آمالی هم با بی‌حسی شنیدم انجام میدن

به جز لاجوردی دکتری هم هست که با بی‌حسی عمل‌های خوبی انجام داده باشه؟

نه عزیزم من فقط ایشونو می‌شناختم چن ماه پیشم قیمت کردم حدود 17تومن بود. .. . اونایی که بی حس میکنن میگن همه چیو متوجه میشیم منم کلا منصرف شدم 

خدایا شکرت  
نه عزیزم من فقط ایشونو می‌شناختم چن ماه پیشم قیمت کردم حدود 17تومن بود. .. . اونایی که بی حس میکنن م ...

توی پیجش رفتی؟

همه میگن اصلا نفهمیدیم و چیزی متوجه نشدیم

یه خانمی هم توی نی نی سایت پیشش عمل کرده بود گفت هیچ چیزی متوجه نشده اصلا