2737
2739

باپسره۴سال بودم هموخیلی‌ دوس داشیم‌ خیلی‌ مادروخواهرش‌ هررررکاری‌ کردن جداشم‌ حتی‌ دعاچون‌ سطحشون‌ خیلی پایین‌ بودومنم‌ خیلی‌ خوشگل‌ وخوشتیپ‌ بودم‌ و لول‌ خانوادمون‌ خیلی بالابود‌ الانم رفته سربازی پسره شنیدم‌ داره ازدواج‌ میکنه رفتن‌ خاستگاری‌ واسش.الان یکی دیگه تودلمه‌ خداروشکرهمودوس‌ داریم‌ امیدوارم‌ ب این برسم‌ و مادر اون جزای‌ کارشوببینه‌ اگه نبینه‌ ب وجود‌ خداشک‌ میکنم

حس کردم ی لحظه دارم خودم حرف میزنم 

دقیقا مشکلمون شبی همه

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

من بابام راضی نبود هیچوقت حلالش نمیکنم جدامون کرد

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
دقیقا داستان ماهم مثل تو بود . جدامون کرد ولی پسرش فوت شد  مامانه بهم زنگ میزنع میگع تروخدا ح ...

چرا فوت کرد؟ اگه دوس داشتین بگین. چقدر آهتون گیراست، من ازدست خانواده همسرم که عقدیم عاصی ام ولی کلا آهم نمیگیره

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
2706