2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مجبور شدن سزم کنن چون بچم دنیا نیمیومد هرچقد اذیتم کردن،.....

با بی حسی خیلی عالی بود همونجا بچمم دیدم...😍😍😍

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین

من ۷سال پیش حدودا۸۰۰تومن بی حسی ولی بعدش خیلییییی دردکشیدم خیلی بدبوددومی حدودا۲۷۰۰تومن بی هوشی بازم بعدش خیلییییی دردکشیدم درکل سزارین خیلی بدبودمشهدم

بی تومن درهمه شهرغریبم بی توهرگز😍
2738
من شوهرم گفت هرجور دردت کمتره بحث گش..دی رو گفتم گفت نه نه برو سزارین عزیزمممم😂😂

خوش به حالت من اینو به شوهرم میگم میگه اصلا مهم نیست شکم پاره دوس ندارم فقط طبیعی،البته هنوز باردار نشدم

همه را صدا زدم جز خدا، هیچکس جوابم را نداد جز خدا
خوش به حالت من اینو به شوهرم میگم میگه اصلا مهم نیست شکم پاره دوس ندارم فقط طبیعی،البته هنوز باردار ...

شکم درست میشه فقط گشاد نشم😂

روانشناسی 💟خدایا شکرت بابت فندق توی دلم❤ ..التماس دعا...
2706