2737
2734

دلیل کمی نیست برای جدایی

اما اکثرا قابل حله با مراجعه به روانپزشکو مصرف دارو

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین

مشاوره ببرش اما اگ میخای جدا شی باید بری پزشکی قانونی شکایت کنی و وکیل بگیری و راه قانونی و بری

یدونه شوهر دارم من قند عسل دارم من. فدات بشم من بدون تو جونم درمیاد بمونی برام آخ قربون قد و بالات برم من زندگیم 😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه حل که نمیشه متاسفانه

نمیاد دکتر؟

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین
مشاوره ببرش اما اگ میخای جدا شی باید بری پزشکی قانونی شکایت کنی و وکیل بگیری و راه قانونی و بری

خب این قانون میتونه کمک کنه اگه تحت هیچ شرایطی شوهرم رضایت نده

خب این قانون میتونه کمک کنه اگه تحت هیچ شرایطی شوهرم رضایت نده

رضایت ب چی نده طلاق؟ اوکی برو مهریه ات و بزار اجرا یا ازش شکایت بکن یا اگ دوسش داری خب برید مشاور 

یدونه شوهر دارم من قند عسل دارم من. فدات بشم من بدون تو جونم درمیاد بمونی برام آخ قربون قد و بالات برم من زندگیم 😍😍
2738
نه میگه تو مقصری که من میزنمت، طلاقم میگه اصلا، یه وکیل مشاوره تلفنی گرفتم میگفت بازم دلیل جمع کن ام ...

سره چی میزنه؟؟؟حاضر جوابی میکنی؟؟یه مدت جوابشو نده ببین چی میشه

خدایا خودت تو اوج ناامیدی امیدوارم کردی😊😊😊خدا خودت نگهدارش باش🙏🙏🙏
مهریمو میده طلاقم نمیده

مهریت چقده؟ همشو میتونه بده خب بگیر بعدش برو خونه بخر خلاص نرو خونه چجوری میخاد پیدات کنه بعد خودش میره دادگاه شکایت میکنه ک این خونه زندگی و ول کرده رفته توام دلیل میاری ک کتک میزنتت