2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شاهد که ندارم اصلا کسی باور نمیکنه 

خوب عزیزم به عنوان کسی که خودش هم همچین مراحلی رو گذرونده و جدا شده بهت پیشنهاد میکنم حتماً حتماً تلاش و تمرکزت رو برای حفظ زندگیت بکن.. جدایی مرحله ی آخر هست. 

اگر به هیچ عنوان شرایط بهتر نشد و همسرتون تلاشی برای بهبودی نداشتند میتونید با رفتن به پزشکی قانونی و گرفتن گواهی و طول درمان مدرکی برای ارایه به دادگاه و ادعای عدم امنیت جانی داشته باشید

2738

اگه وقتی کتکت میزنه بری پزشکی قانونی میتونی ثابت کنی  ...چقد کتک میرنه ؟ ب چ شدت؟ 

البته اونقد ماده تبصره هست که طلاق گرفتن  را سخت کرده واس خانمها

الله صمد🌹🌹🌹 یا ارحم الراحمین🌹🌹🌹
خوب عزیزم به عنوان کسی که خودش هم همچین مراحلی رو گذرونده و جدا شده بهت پیشنهاد میکنم حتماً حتماً تل ...

خب یعنی اینجوری حکمو میدن؟ اگه همسرم به هیچ عنوان راضی نشه

عزیزم خیلی متاسف شدم بابت این کار همسرت ولی میشه نتیجه بگیری اما یه مقدار سخته مراحلش اینطوریه که حتما باید بری پزشکی قانونی و بعدش با اون برگه بری ازش شکایت کیفری کنی بابت ضرب و جرح و بعد با اون حکم درخواست طلاق به خواسته عسر و حرج کنی یه کم زمان بره ولی اینطوری حتما نتیجه میگیری.