2733
2739
عنوان

سلام دخترم چها ر ماهشه میخواام غذا کمکى بهش بدم شیرم کمه

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 30 پست
از 4 ماهگی میشه شروع کرد کمکی رو دکتر به من گفت یه قاشق آرد برنج با یه فنجون آب وکمی نبات بزار خوب قوام بیاد بعدیه قاشق مربا خوری بهش بده از یک وعده در روز شروع کن به سه وعده برسون بعد از وعده ای یک قاشق تا 10 قاشق روزانه اضافه کن به 10 که رسید پودر بادم اضافه کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آلوچه جان من هلند هستم. اینجا ولی میگن تا ۶ ماه بچه به هیچی نیاز نداره جز شیر (یا مادر یا فورمولا) و تنها چیزی همون قطره های ویتامین د و کا هست. اینجا میگن بعد از ۶ ماه تغذیه کمکی رو شروع کنیم
i was a stranger in my own skin
2742
من چون سر این موضوع (که سیستم گوارش مشکل پیدا نکنه) خیلی حساسیت داشتم با چند دکتر که مشورت کردم روی این قضیه تاکید داشتن.الان هم دخترم تقریبا دوسالشه. خداراشکر راضیم @@@@ ولی خوب شما هم درست میفرمایید
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
نمی دونم من از آلمان و استرالیا و نروژ که اطلاع دارم می دونم از چهار ماه میشه غذارو شروع کنی البته بسته به خود طرفم هس خو مثلا شما میتونی تا دو سال به بچه فقط شیر بدی و غذا ندی هرکی بچه شو بهتر میشناسه وقتی بچه با شیر نیازش رفع نمیشه وحی منزل نیس که گشنه نگهش داری فقط بهش شیر بدی
تسلیت
2738
آره وزنش روی نمودار خیلی خوبه. بازم خودت میدونی . منم خیلی رو این موضوع حساس شدم که کی به دخترم غذا بدم اما توی کتاب رشدش تاکید کرده تا قبل ۶ ماه نیاز نیست غذا شروع کنی . دیروزم که برای واکسن سه ماهگی بردمش قدش شده ۶۳ و وزنش ۶۱۰۰ - بازم از دکتر پرسیدم گفت فقط قطره ویتامین کا رو خدف کنم وویتامین د رو ادامه بدم و غذا تا ۶ ماه نیاز نیست. تو هم به نظرم به حرف دکتر بچه ت بکن و ببین چی پیشنهاد میده
i was a stranger in my own skin
2706