2733
2739
عنوان

سو استفاده از کارت ملی

1224 بازدید | 33 پست

سلام دوستان میشه کمکم کنید من چند وقت پیش تو یکی از مسابقات اینستاگرامی شرکت کردم که چون شماره حساب به اسم خودم نبود گفتم کارت ملیمو نشونتون میدم تا مطمئن بشید منم عکس کارت ملیممو نشونشون دادم ولی کد ملیمو خط زدم ولی دو سه حروف اولش مشخص بود تصویر خودمم نصفشو سیاه کردم و تاریخ تولدمم خط زدم ولی بقیش مشخص بود حالا نگران شدم یعنی میتونن از کارت ملیم سواستفاده کنن؟حالا چکار باید کنم

هرچی ضربه خوردیم از فامیل و دوست و آشنا بوده،غریبه چه میدونه زخم زندگیمون کجاست که نمک بپاشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه دیگه همه چی رو مخدوش کردی کاری نمیتونن بکنن

اخه از یه سایت که حقوقی جواب میدن پرسیدم گفت المثنی باید بگیری خیلی نگران شدم😞

هرچی ضربه خوردیم از فامیل و دوست و آشنا بوده،غریبه چه میدونه زخم زندگیمون کجاست که نمک بپاشه...
2740
ولی از این به بعد مراقب باش میتونن از کد ملیت واسه کارای مالیاتی  استفاده کنن

کد ملیمو خط زده بود فقط سه حروف اولش مشخص بود

منکه هرکی عکس کارت ملی مو ببینه فرار میکنه از ترس 😫 نه بابا چه سواستفاده ای؟!

منم فکر میکردم کسی نمیتونه سواستفاده کنه وگرنه نمیدادم ولی تو نت خوندم که میتونن کلاه برداری کنن😞خیلی ترسیدم

اخه از یه سایت که حقوقی جواب میدن پرسیدم گفت المثنی باید بگیری خیلی نگران شدم😞

نه نگران نباش

اینجوری که خودت گفتی چیزی مشخص نیست از توی عکسی که فرستادی

نه با کارته ملی چیکار میتونن بکنن اخه عزیزم؟؟

کلاه برداری میگن میکنن نمیدونم بخدا😞

کلاه برداری میگن میکنن نمیدونم بخدا😞

نه گلم من به خاطر شغلم خیلی با کارت ملی و اینا سروکار دارم،یعنی عکسه کارته ملیه استارترهای همکارمو میگیرم که ثبتشونو بزنیم،با عکسه کارته ملی هیچ کاری نمیتونن بکنن اما با خوده کارت چرا

روانشناس مملکت😍
نه نگران نباش اینجوری که خودت گفتی چیزی مشخص نیست از توی عکسی که فرستادی

اسم و فامیل خودم با اسم.پدر و تاریخ اعتبار

کارت ملیم مشخص بود