2737
2734
عنوان

دل تو دلم نیست هفت سال منتظرم این طوری شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1543 بازدید | 88 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا بعد هفت سال معجزه خدا رو دیدم  فقط یکم از خونریزی میترسم

عزیزم مبارکه. خیلی مواطب باش خیلی.  استراحت کن. استرس نداشته باش. دیشب تاپیکتو دیدم الان اومدم ببینم چی شد خدا رو شکر. خیلی خوشحال شدم انشالله قسمت همه آرزومندان.

راستی گلم زیاد اینترنت استفاده نکن. امواجش مضره

تاریخ اولین سالروز تولد پسرمه. میشه برا سلامتیش صلوات بفرستید. ممنونم
2742
بچه ها دل‌درد دارم اشکال نداره شدیده

اسی منم امروز موعودمه دوهفتس خیلی دردا دارم امروز باید پریود میشدم هنوز نشدم

خدایا ازت ممنونم ک منو لایق مادرشدن دونستی بعداز یکسالو نیم دقیقا زمانی ک ناامید شده بودم و فکرشو نمی‌کردم نتیجه بگیرم ازت خواهش دارم صحیح و سالم بزاریش بغلم هم نخود منو هم تمامی بچه های دنیا رو⁦♥️⁩⁦♥️⁩تاریخ مثبت شدن بی بی چک۱۴۰۰/۷/۱۱😍
جواب آزمایشی مثبت شد ۱۲۵۵ عددش

مبارکه تربچه جان ان شاءالله عزیزم سالم و سرحال بیاد بغلت 

کل سینه درد داشت یا نوک

اتفاق خوووب لططفا بیفت🙏خدایا شکرت که ۹۹/۹/۹ خووبترین اتفاق زندگیم افتاد🙏آقا پسرم سالم بیا بغلم و زندگیمونو آبی کن🙏

هم نوک سینه درد داشتم هم کل سینه درد داشتم من به خونریزی عجیب و غریب شک کردم بعدش تکرر ادرار داشتم نمی‌دونم انگار همش میگفتم بی بی چک بزنم با اینکه سر وقتم پریود یک روزه شدم اما خوب اینا همه به خاطر لطف خداس که به دلت میاندازه وگرنه من یک درصد هم فک نمیکردم حامله باشم

الان هم نشستم تو نوبت سونو دکتر گفت بخاطر خونریزی که داشتم برام دعا کنید

خدایا شکرت همه چی درست میشه خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت 
2740
هم نوک سینه درد داشتم هم کل سینه درد داشتم من به خونریزی عجیب و غریب شک کردم بعدش تکرر ادرار داشتم ن ...

عزیزم انشاا... که چیزی نیست و همه چیز اکی هست بیا اینجا خبرش رو بده ببینیم دکتر چی گفت