2733
2734
عنوان

دماغ گوشتیایی که عمل کردین؟ بیاین بی زحمت

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 40 پست
سلام عزیزم اسمش رو نمیتونم بگم معذرت🌹 نمیخوام بد نامش کنم چون عملای دیگش خوبه از من خراب شد چون بین ...

اخه منم به امید خدا قراره چند وقت دیگ عمل کنم... بینیم انحراف داره و بدفرم و گوشتی... از بین دکترا هم تعریف قاسم زاده...با خانی زادخ...با خوش رفتار شنیدم... نمیدونم کدومشون میتونه انحراف و فرم بینیمو خوب  عمل کنه...و کلا یجوریه  ک فکر میکنم باید یه دکتر خیییلی کاربلد بتونه درسش کنه از این خراب شه یا سوراخاش تا ب تا بشن میترسم😑

اخه منم به امید خدا قراره چند وقت دیگ عمل کنم... بینیم انحراف داره و بدفرم و گوشتی... از بین دکترا ه ...

انشالله به سلامتی و دل خوش عزیزم من کار خوشرفتار رو خیلی میپسندم. 

دکتر قاسم زاده هم میشناسم کارش خوبه

دکتر خانی زاده اسمشو شنیدم ولی با کارش آشنا نیستم

دکتر خوشرفتار خیلی قشنگ و طبیعی در میاره من از خدام بود برم پیش دکتر خوشرفتار . پیجشو داری؟ برو کارهاشون رو نگاه کن تا بهتر بتونی انتخاب کنی 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بینیم گوشتی بود رفتم پیش دکترم فقط گفتم تا جااااداره کوچیک کن اونم دمش گرم خیلی فرم‌ بینیم کوچیک خوب دراورد 

الان۵ساله عمل کردم تنها بدیش اینه موقع خواب تنفسم سخته واقعا 

2728
اخه منم به امید خدا قراره چند وقت دیگ عمل کنم... بینیم انحراف داره و بدفرم و گوشتی... از بین دکترا ه ...

یک ماه اول سوراخ بینیت تا ب تا مخصوصا گوشتی باشه سه ماه اول تا ب تا بخاطر ورم  دکتر راجی فقط نرین 

دکترعلی محمدخانی محشره من برا۴اسفندنوبت زدم پیشش سرش سلوغه نمیدونم نوبت بده یان

2738
من بینیم گوشتی بود رفتم پیش دکترم فقط گفتم تا جااااداره کوچیک کن اونم دمش گرم خیلی فرم‌ بینیم کوچیک ...

دکتر تا بینی منو دید گفت بینیت بزرگه و نمیتونم خیلی کوچیکش کنم به خاطر شرایط سلامتیت و تنفسی بعد از عمل ولی واقعا استخونش رو خوب باریک کرد اما گوشتاشو جا گذاشت😂😂اصلا دست به قسمت غضروفیم نزد فقط یه  فرمی بهش داد 

الانم حس میکنم قوس بینیم به خاطر همین زیاد به نظر میاد..

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی