2737
2739
عنوان

ثبت نام در سامانه ثنا

5146 بازدید | 73 پست

لازم است همه افراد با مراجعه به دفتر خدمات الکترونیک قضایی نسبت به ثبت نام در سامانه ثنا اقدام کنند.تا هرگاه شکایتی علیه شخص صورت پذیرد یا دعوایی علیه وی طرح شود بلافاصله از موضوع آگاه شود ‌تعلل در این کار در موارد زیادی مشکلات عدیده ای برای افراد بوجود آورده است . برای نمونه دستور جلب شخص به اشتباه صادر شده است یا حساب های وی توقیف شده و تنها دلیل آن عدم اطلاع از دعوا و دفاع متقابل از آن است ‌.

وکیل کانون وکلای دادگستری (حق الوکاله: مطابق بخش نامه رسمی قوه قضاییه و تعرفه قانونی)    دعاوی خانوادگی:طلاق،مهریه، حضانت،اثبات زوجیت، اثبات نسب، استرداد جهیزیه و... دعاوی کیفری:کلاهبرداری، خیانت در امانت، روابط نامشروع، ترک انفاق، افشای اسرار خصوصی و...دعاوی حقوقی:اختلافات ناشی از قرارداد، انحصار وراثت، دعاوی مربوط به چک، مطالبه وجه، الزام به انجام تعهد، اثبات مالکیت، استرداد وجه و... 

حتی اگ کد ملی نداشته باشن از ثنا برامون پیام میاد وقتی ازمون شکایت شه؟

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

تا ثبت نام نکنی پیام نمیاد ..چون باید با یه شماره ای داخل سایت فعال بشه پس برای همین ابلاغیه میاد کاغذی دم منزل

همسرم همه زندگیمه🏵️⁩،سادات حسینی هستم 🌷⁦❤️⁩
تا ثبت نام نکنی پیام نمیاد ..چون باید با یه شماره ای داخل سایت فعال بشه پس برای همین ابلاغیه میاد کا ...

ثبت نام کردیم. میگم اگ کسی ک شکایت میکنه کدملی مارو نداشته باشه باز از ثنا پیام میاد؟

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2740
ثبت نام کردیم. میگم اگ کسی ک شکایت میکنه کدملی مارو نداشته باشه باز از ثنا پیام میاد؟

اسم و رسم و ادرستون رو بلد باشه متاسفانه بله نیاز به کد ملی نیست همین که اسم رو بزنه عکس شما میاد رو. صفحه

بله اسم شمارو سیستم سرچ میکنه . برای مثال شما علیه همسایه قصد طرح دعوا مزاحمت آپارتمانی دارید امکان اینکه به کد ملی اش دست رسی داشته باشید اصولا وجود نداره اما اگه نام و نام خانوادگی اش بدرستی اعلام کنید و اون شخص ثنا داشته باشه ابلاغیه براش ارسال میشه.

وکیل کانون وکلای دادگستری (حق الوکاله: مطابق بخش نامه رسمی قوه قضاییه و تعرفه قانونی)    دعاوی خانوادگی:طلاق،مهریه، حضانت،اثبات زوجیت، اثبات نسب، استرداد جهیزیه و... دعاوی کیفری:کلاهبرداری، خیانت در امانت، روابط نامشروع، ترک انفاق، افشای اسرار خصوصی و...دعاوی حقوقی:اختلافات ناشی از قرارداد، انحصار وراثت، دعاوی مربوط به چک، مطالبه وجه، الزام به انجام تعهد، اثبات مالکیت، استرداد وجه و... 
چیزی ندارم، فقط حکم مهریه واجرت المثل وحضانت و.....دارم ۲سالم جدا زندگی میکنیم

دلیل ناراحتی و جدایی از همسر رو باید بگین در صورت عدم صلاحیت دادگاه حکم طلاق رو صادر می‌کنه. وگرنه بی دلیل شما جدا شدید می‌تونه به عنوان عدم تمکین شکایت کنه

اسم و رسم و ادرستون رو بلد باشه متاسفانه بله نیاز به کد ملی نیست همین که اسم رو بزنه عکس شما میاد رو ...

من همیشه سایت ثنا میرم نگاه میکنم مثلا نوشته احضاریه جدیدی نیست. پس یعنی کسی شکایت نکرده درسته؟

ببخشید برای طرح دعوا علاوه بر وکالتنامه باید تو عدل ایران هم دادخواست رو ثبت کنیم؟

درصورتی که وکیل رسمی دادگستری باشید ملزم به ثبت وکالتنامه بعلاوه مابقی پیوست های دادخواست خواهید بود اما در وکالت مدنی اشخاص اجازه پیگیری قضایی رو نخواهند داشت. دادخواست یا شکوایه ابتدا از طریق دفتر خدمات الکترونیک قضایی ثبت و سپس به مرجع صالح ارسال خواهد شد.

دلیل ناراحتی و جدایی از همسر رو باید بگین در صورت عدم صلاحیت دادگاه حکم طلاق رو صادر می‌کنه. وگرنه ب ...

عدم تمکین شکایت کرده به نفع اون‌رای دادن،نفقه هم به من تعلق نگرفت،

دلیل محکمه پسند ندارم مثل اعتیاد وخیانت وفقر وبیکاری و.....

2706