2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو دکتر خدایی نکرده سرطان سینه نباشه 

من قراره یه دختر همه چی تموم خوشحال باشم.   الان90کیلوام،ولی قراره:60کیلو بشم!        قراره اونی که دلم می خواد بپوشم نه اونی که اندازمه!  شروع چالش بامداد خمار:1400/4/22 وزن شروع 90* هدف ماه تیر:87 *هدف مرداد ماه:84 * هدف شهریور ماه79 * هدف مهرماه: ۷۵ * هدف آبان ماه: 70 * هدف آذر ماه:66 * هدف دی ماه:63 من می تونم یه بار تونستم دوباره هم می تونم!!!!
2731

احتمالا از همون عوارض کروناست ،،میگن دونه های التهابی میزنه رو بدن ،، شایدم جوش چرکیه ،، حالا همه دونه ها ک ترسناک نیست ،،بعد یادت باشه دونه یا غده ای ک درد بکنه خطرناک نیست ،،

خدایا مواظب عزیزانم باش🌻🌻لطفا برا سلامتی بچه هام صلوات بفرست
احساس میکنم وقتی دستکاری میکنم بزرگتر میشه.  روی سینم نیس بینشونه ی کم بالاتر

اصلا بهش دست نزن

نمی دونم چیه ، اما یه جوش ساده م بهش دست بزنی بدتر میشه ، شاید یه التهاب ساده ست و چند روز بعد خوب شه

2740
انشاالله.  آخه از ی هفته پیشه 😥

احتمالا بهش دست زدی که همچنان هستش، اگه که اره، چند روز صبر کن بهتر شه، اگه نه برو دکتر پوست شاید قارچی چیزی باشه که با یه کرم برطرف میشه. بازم دکتر تشخیص میده حداقل خیالت راحت میشه . اها راستی بصبر تا کرونا و دوران قرنطبنه بیماری ت تموم شه