2737
2734

سلام دوستان انگشت شست دست راستم بشدت درد میکنه و ورم کرده خم میشه اما با درد زیاد و بسختی تا انتهای انگشت . بنظرتون شکسته؟ بخاطر وضعیت بیماری کرونا نمیتونم برم بیمارستان عکس بگیرم چکار کنم ؟ راهکاری سراغ دارید؟ 

کف پام درز کرد. بعد دو سه ساعت متورم و کبود شد و دردناک.

در رفتگی ولی کبودی نداره چون نشت خون نداره

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

وقتی میتونی یذره خمش کنی یعنی نشکسته 

تورم و کبودی برا دررفتگی 

به احتما زیاد در رفته برو پیش یه شکسته بند

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731