2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام اسی میشه بهم یکمی توضیح بدی لطفا

من میخوام معماری بخونم واسه اینکه ازموم کارشناسی رسمی بدم باید چند سال از لیسانسم بگذره؟اصلا شرایطش چیه؟اگر قبول بشم استخدام میشم؟ماهانه چقدر حقوق میدن؟واینکه اگر این ازمونو شرکت کنم دیگه ازمون نظام مهندسی و نمیتونم شرکت کنم؟

ببخشید خیلی سوال کردم اما لطفا توضیح بده

😶😂
سلام اسی میشه بهم یکمی توضیح بدی لطفا من میخوام معماری بخونم واسه اینکه ازموم کارشناسی رسمی بدم بای ...

ازمون نظام به این ربط نداره 

من پایه ی دو دارم طراحی و نظارتو 

اون مال نظامه

این‌مال دادگستری یا قوه قضاییه

حقوق ثابت ماهانه نداره 

شغل نیست یک اعتباره

در واقع یک تخصص خرفه ای در اختیار مراجع قضایی هست و کمک دست قاضی 

بسته به پروژه های ارجاع شده درصدددریافت میشه 

مثل وکالت 

2738
مبارکه بله  راه و ساختمانم من

سلام عزیزم من امسال شرکت کردم راه و ساختمان سال ۹۹ هم شرکت کردم ولی به خاطر سوابهای حقوقی زیادش نتونستم موفق بشم 

اگر تونستی خبر بده چیا خوندی من فعلا سری عمران دو جلدش میخونم و کتاب حقوق کارشناسان نوآور رو 

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊