2737
2739
عنوان

دلم گرفته بیاین دردودل

247 بازدید | 38 پست

من ۲۰سالمه پنج ساله ازدواج کردم میدنم الان میاید میگین سنت پایین بوداینم خودم میدونم ولی دلیل داشت 

تومنطقه ماسن ازدواج مانعیتی نداره یعنی تو۱۵سالگی هم ازدواج میکنن.من از ۱۳سالگی خواستگارزیادداشتم هرجا میرفتیم یه خواستگاری میومد برام ولی همه روهمونجاردمیکردمامانم اصن دوس نداشتم ازدواج کنم و اینکه درسم عالی بود.شوهرمم از۱۳سالگی یکی ازاقوام نزدیکشو ک فامیلمون بودرو واسطه میفرستاد هرهفته تماس میگرف یا میومدخونمون این دوسالو.

تااینکه پسرخالم پسرعمم و پسرعموم هرکدوم ماروتوفشارگزاشته بودنو خواستگاری کرده بودن و ب زور بله میخواستن مامانم هم منوراضی کرد تا باازدواج باشوهرم موافقت کنم تا ازشراونا خلاص شیم و الان باهیچ کدوم ارتباط نداریم .

امایه شرطایی هم گزاشتیم شوهرم وضع مالیش خوبه و توروستازندگی میکنن و ما توشهرستان و روستاشون تاشهرستان ما یه ربع فاصله داره. قرارشد بعدازدواج بیادشهرستان ما و اینکه درسموهم بخونم واوناهم قبول کردنو قرارشد شیش ماه خونه مادرشوهرم باشم بعدشیش ماه بریم خونه خودمون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

واقعا ازخوبیایی ک کردم پشیمونم باورتون میشه ویارداشتم مادرشوهرم اصن بهم نگفت تو ویارداری بزار من درس کنم غذارو یا لکه بینی داشتم نمیتونستم زیادکارکنم قیافه میگرفت.

نامرد اصلن تواین چن ماه بهم نگف چیزی دلت میخواد برات درس کنم بااینکه میرم خونه مادرم همسایه هاهرروز دعوتم میکردن اش میپختن ولی این نامرد هیچ کاری برام نکرده

دندونم درد میگیره مریض میشم مادرشوهرم ازم نمیپرسه چته یا خوب شدی؟

ولی دختراش ک یه اسهال ساده میکنن درروز پنج بارزنگ میزنه بهشون.

اختیارخوابوخوراکمم ندارم الانم شوهرم یه هفته دیگ کارش تموم میشه میگ بعدیه هفته میرم دنبال خونه.

2706