2733
2734

توروخدا بیاین حالم بده . خیلی وقته تو خواب اینجوری میکنه . 😭😭😭😭امکانش هست تشنج باشه؟؟؟

پسرم سه ماهشه . مثلا وقتایی که تو خواب پوشکش رو عوض میکنم ک بد خواب بشه یا محیط ناآروم باشه و نتونه راحت بخوابه تو خواب اینجوری میکنه . لطفا بگین تشنجه؟؟؟؟

رو پا میخوابونیش یعنی با تکون خوابش میره؟؟

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خداااایا گلم تو رو خدا برو گوگل سرچ کن آخه مگه تشنج اینجوریه 

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی
نه شیر میدم میخوابه

نگران نباش چیزی نیست

بردیش واسه قدو وزن به دکترش بگو

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
نه شیر میدم میخوابه

خب. تشنج دور از جون بچه غش میکنه دهن کف میزنه سیاهی چشم میره باید برد بیمارستان

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی

نه عزیزم کقتی اینجوری میکنه دور گردنشه رو با انگشتات ماساژ بده گردنش یا پشت گردنش میخاره

نگرا نباش شایدم گوشاش خارش داره موقع خواب کلاه سرش کن یا با نوک انگشتت بناگوشش با لرزش تکون بده

منم پسرم اینجوری بود

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      
2706