2737
2739
عنوان

شاخص بورس تهران تحریم میشود

389 بازدید | 39 پست

کسانی که توبورس سرمایه دارین احتمالن ی سقوط بیسابقه باشه باتوجه ب تحریم ها .سرمایتون روبکشین بیرون

] «يا ليتني کنت معکم فافوز فوزا عظيما»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
این مزخرفات چیه این اخبار فیکه مال کانال دلالاس بس کنین

عزیزم مزخرف نیست برو توخبرهابخون که ترامپ تاچن وقتی که روکارهست تحریم های سخت تری برای ایران داره ویکیش تحریم بورس تهران

] «يا ليتني کنت معکم فافوز فوزا عظيما»

بیخیال

اخه این حرفا چیه،اینجوری که کشور سقوط میکنه

درست میشه عزیزان درست میشه

هر کسی پولشو قبل از ریزشا کشید بیرون افرین بهش ولی الان منطقی نیست اینجوری دلهره بندازید به جون بقیه که سرمایشونو با شصت هفتاد درصد ضرر بفروشن

طرف نوشته بود آمریکا مریخ رو فتح کرده، ما هنوز فکر اینیم با پای چپ بریم دستشویی یا راست! خواستم بگم دانشمند بزرگ هسته ای شهید شهریاری با پای چپ می‌رفت دستشویی، انگشتر عقیق هم دستش داشت و نماز شب هم میخوند، مشکل بسیار مهمی مانند غنی سازی ۲۰ درصد اورانیوم رو هم یک تنه حل کرد🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷مشکل از پای چپ و راست نیست رفیق،مشکل از مغزهای پوسیده عاشقان غرب هست، یعنی آنهایی که هیچ هنر و خدمتی برای کشور نداشتند جز خود تحقیری و...(از خودت بپرس تو برای پیشرفت کشورت چیکار کردی)!********تو مکن تهدیدم از کشتن که من/تشنه ی زارم به خون خویشتن/گر بریزد خون من آن دوست رو/پای کوبان جان برافشانم بر او/رقص و جولان بر سر میدان کنند/رقص اندر خون خود مردان کنند/چون رهند از دست خود دستی زنند/چون جهند از نقص خود رقصی ‌کنند(به یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و تمام شهدای این مرز و بوم)
2706