2733
2739
عنوان

بزرگترین ایراد زایمان طبیعی

240 بازدید | 23 پست

بنظرم اینه ک تاریخ خروج نی نی معلوم نیس😒بیچاره شدم اینقد گردگیری کردم🙄هرروز میگم امروز میاد ولی نمیاد🙁

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

انشاالله به سلامتی دنیا بیاد

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
از اون بدتر اینه که هر روز صد نفر زنگ میزنن میپرسن هنوز نزاییدی؟😭

آی گفتی😒

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
۱قاشق روغن کرچک بخور .واسه من جواب داد دکترم داده بود

من سه تا شیشه روغن کرچک یه روز درمیون خوردم جواب نداد روزی چندساعت پیاده روی میکردم شربت زعفرون و گل گاوزبونم میخوردم  آخرم با آمپول فشار زایمان کردم

نه والا من زاییدم همینش از همه مهمتره😁

من سزارین شدم ولی اکثر اونایی که طبیعی زاییدن از جای بخیه ها و عفونت و رابطه ی دردناک و اینکه نمیتونستن جلوی جیششونو بگیرن تا چند وقت ناراحت بودن! خداروشکر واسه شما مشکلی پیش نیومده، انشاا... استارترم مثل شما باشه

شغلم اسم کاربریم نیست🥴🙃❤️
2706