2752
2734

به نظر شما دراز مدت  از بخور استفاده کنم صورت  تیره نمیشه مثلا شش ماه هروز بخور بدم 

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چرا میشع چ خبره منافذت باز میشه ها

ماهی یه بار بخور بده بابونه هم خوبه

آیدا هستم همه ما مشکلات فروانی در زندگی داریم من یه تعداد محدود آدمایی رو میشناسم که میتونم بگم مرفه بی دردن وگرنه بقیمون کمرمون شکسته زیر بار مشکلات و فقط بخاطر خانواده هامون یا ترسمون هست که داریم ادامه میدیم پس مهربان باشیم
2731
چرا میشع چ خبره منافذت باز میشه ها ماهی یه بار بخور بده بابونه هم خوبه

راست میگی بعد از مدتی صورتم تیره میشه ؟ 

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم
راست میگی بعد از مدتی صورتم تیره میشه ؟ 

اره امکانش هست منافذت ولی وا میشه نکن مشکلت رو بگو من راهنمایی کنم

آیدا هستم همه ما مشکلات فروانی در زندگی داریم من یه تعداد محدود آدمایی رو میشناسم که میتونم بگم مرفه بی دردن وگرنه بقیمون کمرمون شکسته زیر بار مشکلات و فقط بخاطر خانواده هامون یا ترسمون هست که داریم ادامه میدیم پس مهربان باشیم