2737
2734
عنوان

کمک خوردن شیر ترشیده چی کار کنم ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 108060 بازدید | 81 پست

هفت سال از تا پیک میگذره😂😂منم دیشب شیر خوردم ترش نبود ولی بومیداد. نصف لیوان خوردم حالا دلپیچه واسهال گرفتم. برم یه لیمو بخورم😢

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان هفت سال از تاپیک میگذره. اولین کامتنم تو نی نی سایتو اینجا میذارم. منم یه ساعت پیش شیرموز با شیر ترش شده درست کردم. خیلی استرس دارم.🥺

دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت، دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور!
2728

سلام عزیزم. ببخشید من کامنتتونو ندیده بودم‌. نه خدا رو شکر چیزی نشد. بچه تون ان شاءالله طوریش نشد که؟

سلام دردی ماه 99هستیم لطفا قبل مصرف شیر بوش کنید بعد میل کنید

ممنون زهرا💞😇😅

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2740

چ باحال تاپیک واسه هفت سال پیش...💔

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.
الان سال ۹۹ هجری شمسیه :)) فقط خواستم اثری از ردپای منم توی این تاپیک تاریخی باشه! اصن مسمومیتم با ش ...

منم صب میکنم ۱۴۰۰ بیاد ی شیر فاسد میخورم میام اینجا ثبت میکنم ب عنوان الان یک قرن از این تاپیگ میگذره و من الان شیر فاسد خوردم😭😂😂

سلام دردی ماه 99هستیم لطفا قبل مصرف شیر بوش کنید بعد میل کنید ممنون زهرا💞

خخخ چشم.😁 من مثلا قبلش بو کرده بودم.🙄

منم صب میکنم ۱۴۰۰ بیاد ی شیر فاسد میخورم میام اینجا ثبت میکنم ب عنوان الان یک قرن از این تاپیگ میگذر ...

😂😂😂

خخخ چشم.😁 من مثلا قبلش بو کرده بودم.🙄

چشمت بی بلا

آخی

ان شاالله که طوریت نمیشه گل

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

سلام مامانا شب همتون بخیر

پسرم یکسال و دوماهشه 

امشب برای اولین بار به اندازه دوتا قاشق غذا خوری شیر ترش خورده

شیر هنوز تاریخ انقضا داشت منم نجوشوندم فکر نمیکردم ترش باشه

الان ۲ ساعت میگذره که شیر فاسد خورده ولی الان خوابه

قبل از خواب پسرم خیلی گریه کرد نمیدونم شاید بخاطر شیر بوده

استرس بدی گرفتم اتفاقی براش نمیفته؟ میشه کمکم کنید

2706