2703
2553
عنوان

کمک خوردن شیر ترشیده چی کار کنم ؟؟؟؟

107591 بازدید | 81 پست
نیم ساعت پیش برای پسرم شیر کاکائو درست کردم برای اولین بار نجوشوندم شیر رو . خورد شیر کاکائو برای خودم شیر ریختم دیدم ترش ترش چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
درونت قلمرویی از آرامش است که می تواند همه نیکبختی هایی که خواهانشان هستی خلق کند (وین دایر)
آب لیمو بده بهش بخوره منم خیلی تا حالا خوردم شیر ترش نگران نباش زیاد بده بهش آب لیمو

اگه میبینی حالش بد میشه شربت آبلیموش کن ولی خود آب لیمو رو خالی بخوره ی چیز دیگس
در غلغله ی جمعی و تنها شده ای باز
آن قدر که در پیرهنت نیز غریبی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بابا هیچی نمیشه نمی خواد بترسی دایی من تو آزمایشگاه پگاه کار میکنه میگه اینقدرهمه چیزه شیرو ازش میگیرن که دیگه میشه مثل آبه سفید اصلاً نترس برا ما هم زیاد اتفاق افتاده وچیزیمون نشده
مـــن کسانی را می شــناسم که با صـــدای بلند دعــــا میخوانند امـــا دستشان به ستـــاره ای نمی رسد امــا کسانی هستند که بی دعـــــا با خــــدا دست می دهـــند..
منم چند وقت پیش به پسرم شیر دادم بعدش فهمیدم فاسد شده البته تاریخ انقضاش نرسیده بود و منم متوجه نشده بودم...مثل شما تاپیک زدم و اونموقع همه منو ترسوندن که وای چقدر بیخیالی تو چه مادری هستی...پاشو ببرش بیمارستان...ولی من دیدم بچم حالش خوبه و هیچ کاری هم نکردم و هیچ طور هم نشد
باز خوبه امروز همه درست نظر دادن و گفتن که نگران نباش
یه دونه لیمو ترش دادم . شوشو سریع به مادرش زنگ زد که بچم شیر فاسد خورده رفت روی مخم . حالا می گن چه مادریه ....
مرسی از راهنمایی تون
درونت قلمرویی از آرامش است که می تواند همه نیکبختی هایی که خواهانشان هستی خلق کند (وین دایر)
نگران نباش دختر منم ماه رمضون رفت سر یخچال و شیر خورد شیر هم مال تاریخ تولید همون روز بود یعنی تازه خریده بودم موقع افطار که گرم کردم خودم بخورم دیدم با حرارت اولیه نشون داد که فاسده منم استرس داشتم برای بچم ولی چیزیش نشد .
2714

دختر منم بعد از خوردن نصف لیوان شیر تازه اومده به من میگه به نظرم شیر ترشه.خوردم دیدم وای کاملا ترشیده.میگم چرا نصفشو خوردی .میگه آخه فکر کردم چون شیر بدون لاکتوز هست مزه اش فرق داره.بیچاره بچم😔

لان 3سال میگذره...از تاپیک ...منم ب بچم امشب سبر فاسد دادم...اومدم اینجا اروم شدم

الان هم پنج سال از تاپیک میگذره    منم شیر ترشیده خوردم ظاهرا     حالت تهوع دارم کمی

من خودم را دوست دارم     
2706