2737
2734

سلام مامانای خوب و گل من هفته ۳۰ بارداری رفتم ودکتر برام آمپول بتامتازون تجویز کرد والا دوره ۳ ماهه اول شیاف پروژسترون می زدم و آمپول پروتولون (پروژسترون)،خیلی هم حالت تهوع داشتم و هنوزم دارم بدبختی ولی تو ۳ ماهه دوم تزریق آمپول و شیاف رو دکترم قطع کرد و علت تجویزش هم به خاطر دل دردای پریودی و یه خورده ۱ بار لکه بینی کم بود حالا خدارو شکر دیگه بعد قطع داروها دل درد ندارم یا لکه بینی ولی هنوز تهوع رو دارم و دکترم بتامتازون تجویز کرده دو روز که برنم و هر روز ۳ عدد باهم حالا مرحله اول رو زدم ولی بی نهایت حالم رو بد کرده قندم به شدت پایین اومد و ضعف شدید و تهوع خیلی خیلی دارم امروز هم باید بزنم کسی من شده ؟؟؟اصلا خوب هست که تجویز شده برام ؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به ما بیشتر از دکترت اعتماد داری؟🤔

چه ربطی داره میخو ام بدونم اونایی که تزریق کردن چه جوری شدند سوال کردن که عیب نیست !!!!؟؟؟اگه اعتماد نداشتم که تزریق نمیکردم اول سوال میکردم این خیلی طبیعیه که همه از هم سوال میکنن مخصوصا نی نی سایت که واسه اطلاع رسانی و همدردی هست ...

2731
احتمالا دکترت این آمپول رو داده تا ریه ی بچه زودتر کامل بشه که اگه زایمان زودرس داشتید ریه های بچه س ...

آره خودشم گف ولی من تعجب کردم که من که الان مشکلی نداشتم که علائم زایمان زودرس باشه شاید به خاطر دوره اول بارداریم که آمپول و شیاف میزدم داده به هر صورت من بهش اعتماد دارم ولی عوارضش رو میخواستم بدونم که اونایی که مثل من زدن چه حالت هایی شدند 

چه ربطی داره میخو ام بدونم اونایی که تزریق کردن چه جوری شدند سوال کردن که عیب نیست !!!!؟؟؟اگه اعتماد ...

سوال کردن عیب نیست ولی اینکه میپرسی آیا این آمپول خوبه یا بده یعنی به دکترت اعتماد نداری

قطعا خوبه که دکترت برات تجویزکرده

تا چند روز بچه ممکنه تکون نخوره نگران نشو

2740
آره خودشم گف ولی من تعجب کردم که من که الان مشکلی نداشتم که علائم زایمان زودرس باشه شاید به خاطر دور ...

موقع شنیدن صدای قلب نوزاد دست زد به شکمتون؟ اگر شکمتون سفت هست یعنی خطر زایمان زودرس وجود داره 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
سوال کردن عیب نیست ولی اینکه میپرسی آیا این آمپول خوبه یا بده یعنی به دکترت اعتماد نداری قطعا خوبه ...

شما گویا متوجه سوال من نشدی من از زدن آمپول اگه شک داشتم عشقم تزریق نمیکردم من سوالم این هست که کسایی که مثل من تزریق داشتند چه حالتی شدند عوارضش چی بوده و حتی بعد زایمان براشون موثر بوده یا خیر ؟؟؟

موقع شنیدن صدای قلب نوزاد دست زد به شکمتون؟ اگر شکمتون سفت هست یعنی خطر زایمان زودرس وجود داره 

وقتی صدای قلب نوزاد رو شنید خیلی گفت عالیه حتی وزنش رو گفت ۱۴۰۰ هست تکون هم میخوره حتی بعد زدن آمپول بتا متازون تکان هاش محکم تر شده ولی حالم رو خیلی بد کرده و میخواستم بدونم مثل من هم کسایی که زدن این جوری شدند ؟؟

من الان 30 هفتمه و شش تا آمپول بتامتازون رو زدم عوارض خاصی نداشت برام فقط طبق گفته پزشکم یکم حرکت بچه کم شده من علائم زایمان زودرس ندارم فقط سابقه یدونه سقط دارم که فک میکنم دکترم بخاطر اون زود برام تجویز کرد.