2733
2739
عنوان

حس ششمم سوخت

1059 بازدید | 278 پست

سلام نی نی سایتی های عزیز تاپیک بغلی در مورد حس ششم بود همیشه تو این جور تاپیکا شرکت نمی کردم تو زندگی واقعی حس ششمم خیلی قویه بعد ده تا کامنت من به عشقم میرسم اومد به هرکدوم گفتم نه بهم میخندیدن 😑یعنی مدار حس ششمم سوخت حالا اگه کسی هست بیاد حس ششم بازی ببینم کی واقعا حس ششمش قویه😶

قلبت را با خیرخواهی و امید پر از نور کن 🌹ذهنت را فقط بر قدمهایت رو به موفقیت متمرکز کن🌱

دوستان لطفا برا تاپیک آخرم گزارش بزنین لایکم کنین براتون صلوات بفرستم تشکر

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بگو من کی باردار میشم

برای حال خوبم محتاج دعای شما نی نی سایتی ها هستم یه زمانی آرزوم بود مادر بشم ولی الان فهمیدم شوهرم بهم خیانت کرده دارم جدا میشم میشه از ته قلبتون برای آرامشم دعا کنید🙏🙏🙏
2731
اره منم میگم نمیرسی بهش  ولی قراره به یه نفر بهتر از اون برسی چون دست تقدیر یه ادم مومن برات ن ...

من نمیرسم یا تاپیک بغلی

قلبت را با خیرخواهی و امید پر از نور کن 🌹ذهنت را فقط بر قدمهایت رو به موفقیت متمرکز کن🌱
2738
اره منم میگم نمیرسی بهش  ولی قراره به یه نفر بهتر از اون برسی چون دست تقدیر یه ادم مومن برات ن ...

برای منم بگو چی حس میکنی از من ؟

🧿🧿در تاریخ ۹۹/۹/۹ نیمه نشده ام پیدا شد و داریم آشنا میشیم ❤💕چشم حسود کور 🧿🧿
2706